0
0
STJÓRNBORÐ
Geturðu orðið besta FAST hetjan í heiminum?

Færðu þig upp stjórnborðið með því að vinna þér inn stig í hlutum rafbókar og grunnbrúðar og með því að bæta besta stigafjölda þinn í leikjunum á netinu.
SÍA:
NR.SKÓLILANDSTAÐURSTIG
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 128649020
2
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 71814321
3
СУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 21940568
4
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 7122846
5
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 5685659
6
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 5012915
7
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2750787
8
КГУ Областная специализированная школа-лицей для детей, одаренных в области математики, физики, информатики Усть-Каменогорск 2532462
9
Gymnázium Angely Merici Trnava 1922392
10
??????? Αθήνα 1889606
11
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 1717980
12
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1710659
13
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 1538611
14
4o Νηπιαγωγείο Ξάνθης ΞΑΝΘΗ 1482878
15
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1404584
16
Комунальний заклад "Харківський ліцей № 162" Харківської міської ради м. Харків 1280754
17
Комунальний заклад "Дергачівський ліцей №3" Дергачівської міської ради Харківської області вул. Сумський шлях,79-В м. Дергачі, Харківської області 62303, 1274852
18
2ο Πρότυπο Γυμνάσιο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 1142905
19
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 1082594
20
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
21
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 1050386
22
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1048194
23
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 1027165
24
Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Gizycku Giżycko 965877
25
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 950316
26
SP Wydminy Wydminy 922980
27
Simon Rodriguez Quito 863579
28
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 858909
29
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 789505
30
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 782956
31
Енергодарська гімназія №1 Енергодарської міської ради Василівського району Енергодар 766991
32
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
33
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 753802
34
1ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 749054
35
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 748179
36
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 744405
37
EMEF Justino Camboim Sapucaia do Sul 723301
38
CEIP ES VEDRÀ SANT AGUSTÍ DES VEDRÀ 722415
39
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 718553
40
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 710574
41
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 693028
42
10ο Νηπιαγωγείο Χίου ΧΙΟΣ 685822
43
КГУ ОШ № 7 Уральск 679815
44
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 666111
45
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 658087
46
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 638221
47
Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 635172
48
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 624391
49
8ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 586318
50
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 585166
51
Klaipėdos lopšelis-darželis "Žemuogėlė" Klaipėda 579748
52
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
53
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 557843
54
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 552452
55
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
56
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 551554
57
Комунальний заклад "Харківський ліцей №138 Харківської міської ради" Харків 547836
58
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 545270
59
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 540216
60
Орелецька гімназія Село Орелець 539382
61
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 528167
62
SZS UNES Nitra 512831
63
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 503096
64
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
65
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 483499
66
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 478076
67
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
68
Харківський ліцей 126 Харківської міської ради Харків 476581
69
Centro Escolar de Lijó Barcelos 474687
70
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 469976
71
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
72
НУ "ИЛИЯ Р. БЛЪСКОВ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 458455
73
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 449314
74
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 447258
75
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 440152
76
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 429788
77
Materská škola Láb Láb 424440
78
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 421966
79
2ο Νηπιαγωγείο Μοιρών Μοίρες 418960
80
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 410994
81
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 410752
82
ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 408468
83
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 397246
84
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
85
КГУ "Общеобразовательная школа №7 отдела образования города Костаная" Управления образования акимата Костанайской области Костанай 390202
86
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 387439
87
ДГ ИЗВОРЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 387227
88
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 386291
89
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
90
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 385421
91
II ОУ "Д-Р П. БЕРОН"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 384437
92
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 378678
93
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 373894
94
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 373840
95
СУ ”Св.св.Кирил и Методий” - гр. Две Могили Две могили 373811
96
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 365698
97
ОУ "Никола Обретенов" Русе 362672
98
Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρούδας Νεοχωρούδα 362039
99
Woodcrest Public School 358856
100
Prywatna Szkoła Podstawowa "Tęczowa Kraina" dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego Lębork 355743
101
Akademia Sukcesu "Nasza Szkoła" Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Konopnickiej w Białymstoku Białystok 354888
102
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
103
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
104
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 342282
105
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 340928
106
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 337736
107
Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради Херсон 336980
108
Základná škola Juh 1054 Juh 1054 334160
109
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 333196
110
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 331910
111
"Жансүгіров атындағы орта мектебі" КММ-сі Абай облысы, Үржар ауданы, Үржар ауылы 325986
112
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 323589
113
Kauno rajono Ringaudų pradinė mokykla Ringaudai 310272
114
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 306374
115
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 303552
116
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 302822
117
Základná škola Polomka Polomka 298810
118
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 297350
119
Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст #23 Тернопільської міської ради Тернопільської міської м. Тернопіль 296393
120
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 293964
121
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 291812
122
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
123
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 282824
124
Álftanesskóli Garðabær 281728
125
Henkel škôlka Bratislava 281711
126
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 281642
127
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 280177
128
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 279702
129
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 276616
130
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 274292
131
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 273788
132
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N42 Харківської міської ради Харків 273286
133
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 272315
134
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
135
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
136
№42 Н.Балғымбаев атындағы ЖББМ Атырау қаласы 259920
137
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 259857
138
FEFMONT LA SALLE FRANCISCANAS Zaragoza 257827
139
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 255992
140
Волсвинська гімназія Червоноградської міської ради Львівської області Волсвин 255264
141
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
142
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
143
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
144
1o Νηπιαγωγείο Καλαμαρίας Θεσσαλονίκη 236378
145
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 235602
146
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 235366
147
Gymnázium Terézie Vansovej Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 233688
148
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
149
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 228675
150
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228394
151
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 227890
152
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 227378
153
Δημοτικό Σχολείο Ελιάς Ελιά 225282
154
1ο Δ. Σ. Αρχανών Αρχάνες 222594
155
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 222024
156
60 мектеп-лицей Астана 221845
157
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 218912
158
ДГ "Снежанка", гр. РУСЕ РУСЕ 218860
159
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 216414
160
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 215366
161
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 212555
162
9ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 211966
163
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
164
Fundação iNOVA Capixaba Via Velha 209004
165
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 208930
166
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 208790
167
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 208170
168
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
169
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
170
Stredná zdravotnícka škola,Levočská 5,Poprad Poprad 201768
171
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 198718
172
5ο Δημοτικό Σχολείο Θέρμης-Τριαδίου Τριάδι-Θέρμης, Θεσσαλονίκη 194850
173
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
174
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 191294
175
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів #7 ( Ліцей #7) Прилуцької міської ради Чернігівської області Прилуки(Чернігівська обл., Прилуцький р-н) 191036
176
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 186444
177
8ο Δημοτικό Κορδελιού Ελευθέριο Κορδελιό 183736
178
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 182304
179
КГУ ШГ 110 Алматы 181088
180
Δημοτικό Σχολείο Κάτω Τιθορέας Κάτω Τιθορέα 180562
181
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 176804
182
КЗ "Бабаївський ліцей" селище Бабаї, в. Шевченка, 6 Харківського району Харківської області 176478
183
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 175690
184
ДГ "ДРУЖБА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 175262
185
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 172070
186
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
187
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 169800
188
Лохвицька гімназія №1 Миргородського району Полтавської області м. Лохвиця Полтавська область 163670
189
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 163066
190
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 161308
191
СШ № 2 им Смагула Садуакасулы г Петропавловск СКО г Петропавловск 160782
192
1ο 6/θεσιο Νηπιαγωγείο Γιαννιτσών "Δήμητρα Μίγγα Κασάπη" Γιαννιτσά 159134
193
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 157268
194
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
195
ДГ ЗВЪНЧЕ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 156740
196
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 155436
197
Лісовицький ліцей Лісовичі 154644
198
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 154212
199
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 153820
200
Великокринківський ліцей Глобинської міської ради Полтавської області с. Великі Кринки 153724
201
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 153568
202
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 153410
203
Шығыс Қазақстан облысы білім басқармасы Өскемен қаласы бойынша білім бөлімінің "Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі" КММ Өскемен 153320
204
ОУ "Г. С. Раковски", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ 152140
205
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
206
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 150028
207
ZŠ Hôrka Hôrka 50 149572
208
ДГ "ЧУЧУЛИГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 148674
209
ZSsMS Tulčík Tulčík 116 144808
210
1 тірек мектебі (РО) КММ Ұлытау ауылы 143758
211
7ο Δημοτικό Σχολείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 141956
212
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 141086
213
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 140832
214
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 140176
215
Brackenfell Primary Cape Town 139408
216
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
217
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 136027
218
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 135100
219
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
220
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
221
13ο Δ.Σ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 131696
222
12ο Δημοτικό Σχολείο Ρόδου Ρόδος 131382
223
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Χίος 130956
224
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 130792
225
, Νηπιαγωγείο Νέας Ανατολής ΝΕΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 129592
226
3ο Νηπιαγωγείο Αιγινίου Αιγίνιο 128904
227
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128298
228
10ο Δ.Σ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 128266
229
3ο Δ.Σ Μύρινας Λήμνου Μύρινα Λήμνος 127916
230
47 орта мектеп Қала 127902
231
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 127586
232
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
233
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 126568
234
47 орта мектеп Тараз қаласы 122012
235
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 121722
236
ОУ "Отец Паисий", гр. МАРТЕН МАРТЕН 121668
237
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
238
37ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 119562
239
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορίνθου Κόρινθος 118448
240
НУ "Свети свети Кирил и Методий", гр. БЯЛА БЯЛА 118446
241
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 118136
242
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117866
243
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 117654
244
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 117136
245
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 117026
246
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 116729
247
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
248
КГУ « Гимназия 1» Караганда 115376
249
9oΝηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 115148
250
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 114558
251
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 114190
252
ХАРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №19 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВ 113800
253
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 113738
254
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 112722
255
ОУ "П. Р. Славейков", с. СМИРНЕНСКИ, община ВЕТОВО с. СМИРНЕНСКИ, общ. ВЕТОВО 112616
256
3ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονικη 112484
257
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 112468
258
1ο Νηπιαγωγείο Πυλίου Κω Κως 111778
259
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 111394
260
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
261
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 110310
262
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 109588
263
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 108278
264
III ОУ "Д. БЛАГОЕВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 108208
265
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107722
266
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 107134
267
Základná škola Jána Amosa Komenského v Čadci Čadca 107022
268
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 106154
269
CEIP MIGUEL ZUBELDIA SERÓN -ALMERIA 106102
270
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 105392
271
Szent László ÁMK Baja 104502
272
Leikskólinn Gimli Reykjanesbær 104302
273
1ο Δημοτικό Σχολείο Γλυκών Νερών Γλυκά Νερά, 15354 103674
274
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 103458
275
ДГ "Св. Св. Кирил и Методий", гр. ДВЕ МОГИЛИ ДВЕ МОГИЛИ 103358
276
7ο Δημοτικό Σχολείο Αμπελοκήπων Σταυρούπολη Θεσσαλονίκη 102574
277
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 102417
278
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 102280
279
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 102129
280
Гірниківський ліцей Ратнівської селищної ради с. Гірники, Ковельський район 101532
281
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
282
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
283
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицей Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 101382
284
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
285
1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδας Αρτέμιδα Αττικής 100812
286
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 100716
287
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
288
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 100320
289
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 99888
290
ДГ "СВЕТУЛКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 99474
291
112 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 98942
292
Birštono gimnazija Birštonas 98408
293
Súkromné Gymnázium DSA Sabinov Sabinov 97872
294
"Арна ауылындағы N11 орта мектеп" МКМ Қонаев 97854
295
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
296
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 97484
297
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu Liptovský Mikuláš 97160
298
ДГ "БУРАТИНО" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 96320
299
СУ "Възраждане" - Русе Русе 96122
300
Loreto School Queenswood Pretoria 95986
301
ДГ "Пролет", гр. РУСЕ РУСЕ 95914
302
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
303
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 93942
304
103ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 93764
305
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 93018
306
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 92804
307
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 92560
308
17ο Δημοτικό Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗΣ 92026
309
1ο Νηπιαγωγείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 92018
310
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 91954
311
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 91813
312
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
313
СУ "ТРАЙКО СИМЕОНОВ"-гр. ШУМЕН ШУМЕН 90968
314
Νηπιαγωγείο Ανατολικού Ανατολικό Εορδαίας 90798
315
ДГ "Здравец", гр. РУСЕ РУСЕ 90586
316
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 90572
317
ОУ "СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 90096
318
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
319
1ο Δημοτικό Σχολείο Χίου ΧΙΟΥ 89464
320
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
321
ОУ “Алеко Константинов”, с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО с. НОВГРАД, община ЦЕНОВО 88504
322
НУ "КНЯЗ БОРИС I " - гр. ШУМЕН ШУМЕН 88276
323
Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы №18 орта мектеп-лицейі КММ Талдықорған 87866
324
"Астана қаласы әкімдігінің "Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Астана 87750
325
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87711
326
Завадківський опорний навчальний заклад загальної середньої освіти І -ІІІ рівнів Козівської сільської ради Львівської області с.Завадка Вулиця Шевченка, будинок 71 Стрийський район Львівська область 87216
327
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 86476
328
ДГ "Иглика", гр. РУСЕ РУСЕ 85884
329
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
330
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
331
Loreto School Queenswood Pretoria 83931
332
Egerági Táltos Csikó Óvoda és Mini Bölcsőde Egerág 83738
333
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 83578
334
СУ "САВА ДОБРОПЛОДНИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 83356
335
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
336
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 82783
337
СУ "Св. Паисий Хилендарски", гр. СЛИВО ПОЛЕ СЛИВО ПОЛЕ 82136
338
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 81705
339
Комунальний заклад "Харківський ліцей 138 Харківської міської ради" Місто 80840
340
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 80728
341
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗ 80694
342
1o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 80292
343
9o Νηπιαγωγείο Πυλαίας Θεσσαλονίκη 80056
344
Опорний заклад освіти "Білогородський ліцей №1" Білогородка 79840
345
Grundaskóli Espigrund 79182
346
Agrupamento de Escolas de Santiago do Cacém- EB Frei André da Veiga Santiago do Cacém 79172
347
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
348
КГУ "Средняя школа №14 имени Ю.А. Гагарина" г. Петропавловск 78918
349
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
350
Colegiul Național de Arte,, George Apostu" Bacău Bacău 78608
351
ДГ "БРЕЗИЧКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 78512
352
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 77800
353
Základní škola a Mateřská škola Ševětín Školská 189, 373 63 Ševětín 77616
354
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 77466
355
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 76718
356
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
357
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 76434
358
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 76404
359
10ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης Θεσσαλονίκη 76290
360
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 76285
361
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 76284
362
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
363
ДГ "Звездица", гр. РУСЕ РУСЕ 75978
364
19ο Νηπιαγωγείο Καβάλας Καβάλα 75830
365
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
366
ТЕСТ за училище София 75500
367
3ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75142
368
Херсонська гімназія №1 Херсон 75030
369
Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla Kauno r. Lapės 75010
370
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
371
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 74568
372
ДГ "ПЧЕЛИЦА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 74128
373
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
374
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 73767
375
ZŠ s pol. vyuč. jaz. a MŠ s pol. vyuč. jaz Hrádek 77, 73997, okres F-M, příspěvková organizace Hrádek 77, 739 97, Hrádek 73674
376
45 Київ 73185
377
№202 З. Жарқынбаев атындағы орта мектеп Қызылорда облысы, Жалағаш ауданы 72850
378
Dolina bajki Gliwice 72538
379
Ліцей с. Голендри С. Голендри 72362
380
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
381
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
382
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
383
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 71320
384
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 71104
385
НУ "П. Р. Славейков", гр. БЯЛА БЯЛА 71020
386
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 71012
387
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 70994
388
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 70912
389
Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва м. Київ 70582
390
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΡΟΥ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 70408
391
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 70040
392
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
393
ДГ "Роза", с. НОВО СЕЛО, община РУСЕ с. НОВО СЕЛО, общ. РУСЕ 69440
394
№ 60 мектеп -лицейі Астана 69423
395
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
396
Hlíðarskóli Akureyri 68784
397
Colégio do Rio Portimão 68774
398
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68770
399
Scuola primaria Alessandro Moroni Roma 68734
400
ОБУ "ХРИСТО БОТЕВ " - с. ИВАНСКИ. общ. ШУМЕН ШУМЕН 68700
401
Babtų gimnazija Babtai 68626
402
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 68480
403
ДГ "КОНЧЕ ВИХРОГОНЧЕ"- гр. ШУМЕН ШУМЕН 68340
404
ZŠ Karpatská Svidník 67494
405
LZŠ Otakárek, s.r.o. Křtiny 67363
406
ОУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ"- с. ЕЗЕРЧЕ, община ЦАР КАЛОЯН село ЕЗЕРЧЕ 66808
407
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
408
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66400
409
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
410
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
411
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 65738
412
Rokų mokykla-darželis Kauno rajonas 65700
413
ДГ "ЗЛАТНА РИБКА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 65312
414
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 65222
415
"КЗ"Межиріцький ліцей ім.І.С.Обдули" Межиріцької сільської ради" с.Межиріч,Павлоградський район,Дніпропетровської області 64802
416
ДГ "Радост", гр. РУСЕ РУСЕ 64400
417
Вознесенський ліцей № 10 м. Вознесенськ 64118
418
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 64000
419
ДГ "ПРОЛЕТНА ДЪГА" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 63835
420
ДГ "Детелина", гр. РУСЕ РУСЕ 63500
421
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
422
Don Lorenzo Milani Pergine Valsugana 62314
423
СУЕО"Ал. С. Пушкин" Варна 62300
424
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
425
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
426
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 62044
427
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
428
СУ "Христо Ботев", гр. ГЛОДЖЕВО ГЛОДЖЕВО 61800
429
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 61800
430
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 61662
431
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 61656
432
Миргородський ліцей імені Т.Г.Шевченка м.Миргород 61504
433
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
434
ОЗО "Гребінківський ліцей" Гребінки 61470
435
НУИ "Проф. В. Стоянов", гр. РУСЕ РУСЕ 61400
436
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
437
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 61066
438
ДГ КОСМОНАВТ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
439
VI ОУ "ЕНЬО МАРКОВСКИ" -гр. ШУМЕН ШУМЕН 61000
440
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 60917
441
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 60820
442
ДГ "Слънце", гр. РУСЕ РУСЕ 60600
443
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
444
Escola Básica Ria Formosa Faro 60408
445
ДГ ПО ИЗКУСТВАТА - гр. ХАСКОВО Хасково 60200
446
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" -село ГРАДИЩЕ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 60200
447
Základná škola Janka Francisciho Rimavského Hnúšťa 60200
448
ОУ "Христо Ботев", с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО с. ЦЕНОВО, община ЦЕНОВО 60170
449
ОбУ „Свети Свети Кирил и Методий“ - с. Ръжена, общ. Казанлък КАЗАНЛЪК 60000
450
ОУ "Петко Рачев Славейков", с. ОБРЕТЕНИК, община БОРОВО БОРОВО 60000
451
ОУ "Неофит Рилски", с. КОПРИВЕЦ, община БЯЛА с. КОПРИВЕЦ, общ. БЯЛА 60000
452
ДГ "Ален мак", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 60000
453
ОУ "Свети Климент Охридски", с. ДОЛНА СТУДЕНА, община ЦЕНОВО с. ДОЛНА СТУДЕНА, общ. ЦЕНОВО 60000
454
Základná škola F.E.Scherera Piešťany 60000
455
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
456
ОУ "НИКОЛА Й. ВАПЦАРОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 60000
457
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
458
2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας ΕΔΕΣΣΑ 59826
459
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
460
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 59198
461
ОУ "Христо Ботев", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО 59188
462
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 59100
463
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
464
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda(Epreskerti Óvoda) Sarkad 58810
465
Społeczna Szkoła Podstawowa STS w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 58478
466
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
467
ДГ "Червената шапчица", гр. РУСЕ РУСЕ 58200
468
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 58108
469
Vatnsendaskóli Kópavogur 58048
470
ОУ "Христо Смирненски", гр. РУСЕ РУСЕ 58020
471
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
472
"Жармыш жалпы білім беретін мектеп" КММ Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы 57800
473
ДГ "Синчец", гр. РУСЕ РУСЕ 57600
474
Ceip Miguel Hernández Torrent (Valencia) 57582
475
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 57200
476
Colegio La Asunción (León) León 56984
477
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
478
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 56600
479
Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 56510
480
Училище за талантливи деца София 56200
481
EMEB ALBERTO SANTOS DUMONT Rua Ivoti 93 55980
482
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
483
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 55951
484
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
485
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 55270
486
54ο Νηπιαγωγείο Πειραιά Καμίνια 55050
487
ZŠ s MŠ Krušetnica 83 Krušetnica 83 55000
488
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
489
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 54910
490
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
491
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
492
Stredná zdravotnícka škola Záhradnícka 44 Bratislava 821 08 Bratislava 54566
493
ДГ "Радост", с. КАРАМАНОВО, община ЦЕНОВО КАРАМАНОВО, общ. ЦЕНОВО 54564
494
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N4 Херсонської міської ради Херсон 54560
495
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 54400
496
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
497
60 мектеп-лйцейі Астана 54310
498
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
499
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 54124
500
Základná škola v Lozorne Lozorno 54120
501
10ο Νηπιαγωγείο Έδεσσας Έδεσσα 54060
502
16ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 54040
503
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 53863
504
16ο Νηπιαγωγείο Ηλιούπολης Ηλιούπολη Αττικής 53204
505
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 53200
506
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
507
1o Νηπιαγωγείο Σκιάθου Σκιάθος 37002 52971
508
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
509
ДГ "СЛЪНЦЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 52740
510
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
511
Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 52600
512
ОУ "Христо Ботев", с. ЩРЪКЛЕВО, община ИВАНОВО с. ЩРЪКЛЕВО, общ. ИВАНОВО 52600
513
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 52566
514
Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 52544
515
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 52442
516
Νηπιαγωγείο Ταυρωνίτη Ταυρωνίτης 52422
517
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 52372
518
16 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 52284
519
11ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 52252
520
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 52160
521
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 52056
522
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
523
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 51953
524
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51941
525
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
526
ZŠ M.R.Štefánika Spišská Belá Spišská Belá 51490
527
1ο Νηπιαγωγείο Αλμυρού Αλμυρός 51344
528
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Θήρας "Λαλίτσες" Μεσαριά Θήρας 51280
529
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 51185
530
Школа І-ІІІ ступенів № 206 імені Леся Курбаса місто Київ 51020
531
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
532
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
533
СУ "Васил Левски" с ПП, гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 50800
534
Новодачинський ліцей Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області с.Нова Дача 50720
535
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 50600
536
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 50440
537
ДГ "ЩУРЧЕ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 50400
538
EMEF Otaviano Silveira Sapucaia do Sul 50361
539
Стеблівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Стеблівка 50180
540
2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου Χίου Βροντάδος Χίου 50120
541
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
542
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
543
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 50000
544
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 50000
545
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - гр. ХАСКОВО Хасково 50000
546
ОбУ "Св. Климент Охридски", гр. БОРОВО БОРОВО 50000
547
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. ПОЛСКО КОСОВО, община БЯЛА с. ПОЛСКО КОСОВО, общ. БЯЛА 50000
548
Δημοτικό Σχολείο Κοίλων Κοζάνη 49964
549
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 49850
550
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
551
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
552
9ο Δ.Σ .ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 49530
553
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 49495
554
26.СУ "Йордан Йовков" София 49443
555
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 49374
556
Escola Básica de Estômbar Estômbar 49300
557
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 49245
558
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
559
ГКП на ПХВ "школа-лицей №60" акимата города Астаны Астана 49120
560
Δημοτικό Σχολείο Ευρωπού Ευρωπός 49112
561
Νηπιαγωγειο Αγίας Μαρίνας λερου Λερος 49098
562
Dr. Béres József Általános Iskola Budapest 48756
563
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu 86-300 Grudziądz 48740
564
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 48674
565
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
566
ΚΔΑΠ ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ ΔΡΑΜΑ 48473
567
1o Nηπιαγωγείο Σκύδρας Σκύδρα 48136
568
Szkoła Podstawowa nr 8 Jelenia Góra 48134
569
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 48041
570
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
571
Воля-Висоцька ЗЗСО I-II ст. с. Воля-Висоцька 47906
572
Școala Gimnazială,,Theodor Aman ” Strada George Topârceanu,nr.3 47886
573
Пирятинський ліцей #6 м. Пирятин Полтавська обл. 47820
574
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
575
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 47600
576
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 47546
577
ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №95 ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ДАНИЛА ЩЕРБАКІВСЬКОГО, 61Г 47538
578
Νηπιαγωγείο Άνω Σύρου Σύρος 47504
579
EMEF HUGO GERDAU Sapucaia do Sul 47438
580
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 47420
581
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 47400
582
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47396
583
Základná škola Štefana Závodníka Pružina 47243
584
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
585
AKKER JAKKER KLEUTERSKOOL VAALPARK, SASOLBURG 46962
586
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego Wrocław 46890
587
Ιδ. Νηπιαγωγείο Πιστικούδη Μαριάνθη Πτολεμαΐδα 46850
588
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 46800
589
3o μονοθέσιο Πειραματικό νηπιαγωγείο (ενταγμένο στο ΑΠΘ) Θεσσαλονίκη 46776
590
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 46600
591
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟ 46592
592
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 46577
593
ОУ „Мати Болгария” - гр. Казанлък КАЗАНЛЪК 46556
594
Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 46480
595
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
596
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 46001
597
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 46000
598
ДГ "Чучулига", гр. РУСЕ РУСЕ 46000
599
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 46000
600
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45862
601
ZŠ Mierová 46 Bratislava 45836
602
Escola Catalunya Sabadell 45836
603
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ШУМЕН Шумен 45800
604
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 45798
605
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
606
Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 45752
607
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ ОСВІТИ РОЗУМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ «ТЕМП» ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Розумівка 45746
608
Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області місто Суми 45522
609
КГУ ОШ #55 Алматы 45500
610
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 45406
611
2ο Γυμνασίο Παιανίας Λάμπρου ανδρικού 1,Παιανία 45400
612
ОУ "Иван Вазов", гр. РУСЕ РУСЕ 45400
613
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
614
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45400
615
Достық орта мектебі Ақсу 45400
616
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 45331
617
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 45200
618
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wilkowicach Wilkowice 45200
619
ПЧСУ ,,Леонардо да Винчи", гр. РУСЕ РУСЕ 45200
620
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий",с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ с. СЕМЕРДЖИЕВО, община РУСЕ 45200
621
Przedszkole Słoneczna Szóstka z Oddziałami Zamiejscowymi w Śremie Śrem 45200
622
Școala Gimnazială "Sfinții Voievozi", Bragadiru Bragadiru 45000
623
ДГ "КАМБАНКА" - С . ДРУМЕВО, община ШУМЕН ШУМЕН 45000
624
Colegiul Național „Mihai Viteazul” MUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE 45000
625
Νηπιαγωγείο Μεταμόρφωσης Ιωαννίνων Ιωάννινα 45000
626
ДГ "Славейче", гр. БОРОВО БОРОВО 45000
627
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
628
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 45000
629
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 45000
630
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
631
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 45000
632
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
633
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 45000
634
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
635
МИР Филиповци София 45000
636
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
637
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
638
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
639
Przedszkole Sióstr Elżbietanek Gdańsk 44662
640
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΓΓΕΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 44480
641
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
642
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 44100
643
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43787
644
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
645
Colegio Almedina Córdoba 43600
646
CEIP QUEVEDO León 43600
647
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 43400
648
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
649
Райымбек батыр атындағы №50 "Қазғарыш" мектеп-лицейі Астана 43200
650
1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 43140
651
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
652
35ο Δημοτικό Σχολείο Τρικάλων Τρίκαλα 43028
653
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
654
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 42880
655
Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény 42764
656
Základná škola Spisska Nova Ves 42686
657
Școala Gimnazială Șimon Bran 42546
658
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
659
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Λέσβου Ταξιάρχες Λεσβου 42450
660
Νηπιαγωγείο Κάτω Ασιτών Ηράκλειο Κρήτης 42380
661
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
662
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 42072
663
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 42068
664
ДГ "Приказен свят", с. НИКОЛОВО, община РУСЕ с. НИКОЛОВО, общ. РУСЕ 42000
665
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
666
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41804
667
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
668
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 41800
669
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 41797
670
ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ ΔΙΣΠΗΛΙΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 41750
671
Highbury Primary Cape Town 41656
672
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 41626
673
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
674
Ліцей №66 ЛМР Львів 41400
675
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 41295
676
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
677
Млинівська ЗОШ І-ІІІ ст №3 Млинів 41200
678
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 41116
679
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
680
Оржівський ліцей смт. Оржів 41000
681
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
682
QUANTUM STEM Нур-Султан 40900
683
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
684
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 40800
685
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 40715
686
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 40600
687
Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Kéttanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Kisvárda 40600
688
СУ "Св.св. Кирил и Методий" - БЕЛОСЛАВ Белослав 40600
689
Csodafa Német Nemzetiségi Óvoda Úrkút Úrkút 40560
690
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 40499
691
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 40400
692
ОУ "Свети свети Кирил и Методий", с. СЕНОВО, община ВЕТОВО СЕНОВО 40400
693
LICEUL TEHNOLOGIC DRĂGĂNEȘTI-OLT DRĂGĂNEȘTI-OLT 40400
694
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie Marzęcino 40362
695
ДГ "БРАТЯ ГРИМ" - гр. ШУМЕН ШУМЕН 40300
696
C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 40300
697
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 40296
698
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 40239
699
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
700
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
701
Materská škola Turgenevova7 Košice 40200
702
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
703
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 40141
704
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
705
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
706
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
707
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
708
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
709
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 40000
710
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
711
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 40000
712
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 40000
713
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΜΦΙΛΩΝ ΠΑΜΦΙΛΑ 40000
714
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 40000
715
Ilfov, Pantelimon Școala gimnazială nr. 1 Pantelimon 40000
716
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 40000
717
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
718
ОУ "ПАНАЙОТ ВОЛОВ"-с. МАДАРА, общ. ШУМЕН ШУМЕН 40000
719
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka Warszawa 40000
720
Școala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" sat Potigrafu, com Gorgota Comuna Gorgota, Județul Prahova 40000
721
EB Pelariga Rua dos desportos 40000
722
НУ "Васил Априлов", с. ХОТАНЦА, община РУСЕ с. ХОТАНЦА, общ. РУСЕ 40000
723
Шәкәрім атындағы №1 орта мектебі Өскемен 40000
724
КГУ «Общеобразовательная школа №5 города Атбасар отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области» Атбасар 40000
725
КГУ "Школа гимназия № 5А" отдела образования города Костаная " Костанай 40000
726
ZŠ Dr. Štefana Osuského Brezová pod Bradlom 40000
727
Súkromná stredná športová škola Užhorodská 39, 040 11, Košice 40000
728
Коммунальное государственное учреждение «МАКСИМА ГОРЬКОВСКАЯ СРЕДНЯЯ ОБЩЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ШКОЛА» отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области Павлодар 40000
729
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
730
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 39820
731
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
732
17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 39712
733
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
734
Klaipėdos lopšelis-darželis "Puriena" Klaipėda 39451
735
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 39406
736
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
737
Scoala Gimnaziala Nr. 19 Brasov Brasov 39365
738
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 39299
739
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ Ν. ΖΑΓΟΡΙΑΝΑΚΟΥ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 39284
740
CENTRUM INNOWACYJNEJ EDUKACJI INTERESTING LESSON BARTOSZ JARZYNKA Morąg 39200
741
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
742
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
743
Základná škola Trebišov 38947
744
"Saulė" Joniškis 38899
745
EB 1 Arganil Arganil 38692
746
Chua Chu Kang Primary School Chua Chu Kang 38670
747
Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 38620
748
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
749
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 38436
750
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
751
5ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΥΚΗΣ ΠΕΥΚΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 38200
752
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
753
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 38060
754
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
755
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 37872
756
Stapaskóli Reykjanesbær 37800
757
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 37759
758
Grădinița 256 București 37600
759
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
760
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
761
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
762
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
763
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 37427
764
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
765
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37300
766
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΝΤΕΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 37280
767
Duhova škôlka Bratislava 37232
768
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Харківської міської ради Харківської області Харків 37204
769
Νηπιαγωγείο Χερσονησου Χερσόνησος 37100
770
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 36982
771
16ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Ηράκλειο 36962
772
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
773
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
774
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 36852
775
ZŠ Pugačevova Humenné 36810
776
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 36780
777
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
778
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΒΒΑΔΑΔΩΝ ΚΑΒΒΑΔΑΔΕΣ, 49081, ΚΕΡΚΥΡΑ 36660
779
Міцівецька гімназія с. Міцівці 36600
780
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
781
13ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 36400
782
ДГ "Русалка", гр. РУСЕ РУСЕ 36400
783
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
784
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
785
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
786
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
787
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 36075
788
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 36022
789
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
790
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 36000
791
ДГ СМЕХОРАНИ - гр. ШУМЕН ШУМЕН 36000
792
44 Δημοτικό Σχολείο Πατρών Πάτρα 36000
793
CEIP LAS MATILLAS Miranda de Ebro 36000
794
Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 35960
795
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
796
Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Garliava 35800
797
ДГ 25,,Ален мак" Стара Загора 35800
798
N33Қ.Қайсенов атындағы жалпы білім беретін орта мектеп Атырау қаласы 35800
799
Základná škola- Grundschule Kežmarok Hradné námestie 38, Kežmarok 060 01 35800
800
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙ 35700
801
Základná škola Levoča 35640
802
5o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 35620
803
EMEF Prefeito João Freitas Filho Av. Justino Camboim 505 Bairro Camboim 35600
804
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
805
Комунальний заклад Кагарлицької міської ради "Мирівський ліцей" Мирівка 35600
806
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
807
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
808
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 35482
809
Materská škola Košice 35460
810
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
811
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
812
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne z Oddziałem Specjalnym Zielona Lokomotywa Mysłowice 35400
813
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 35363
814
Херсонський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 Херсонської міської ради" Херсон 35360
815
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 35309
816
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
817
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 35200
818
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
819
ДГ "Пинокио", гр. РУСЕ РУСЕ 35200
820
ДГ "Стадиона ", гр. БЯЛА БЯЛА 35200
821
ДГ "Първи юни", с. БАНИСКА, община Две могили с. БАНИСКА, община Две могили 35200
822
ОУ " Васил Левски", с. ТРЪСТЕНИК, община ИВАНОВО с. ТРЪСТЕНИК, общ. ИВАНОВО 35200
823
Jardim das Sementinhas Viseu 35200
824
SOŠPaSnV Žilina Žilina 35200
825
ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΗΠΙΑΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Θεσσαλονίκη - Δήμος Θέρμης 35000
826
7/θ Δημοτικό Σχολείο Νέου Σουλίου Σερρών ΝΕΟ ΣΟΥΛΙ 35000
827
ОУ " Христо Ботев" с, Съдиево с. Съдиево 35000
828
Раденицький ЗЗСО І-ІІ ст. Раденичі 35000
829
ДГ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - С. ЧЕРЕНЧА, община ШУМЕН ШУМЕН 35000
830
ДГ СНЕЖАНКА - с. ИВАНСКИ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
831
ДГ "РАДОСТ"- село НОВОСЕЛ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
832
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - с. САЛМАНОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 35000
833
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο Μικροί Εξερευνητές Καστοριάς Καστοριά 35000
834
Δημοτικό Σχολείο Πύργου Ηρακλείου Πύργος Αστερουσίων 35000
835
19ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λαρισα 35000
836
ZŠ Zemplínska Teplica ZŠ Zemplínska Teplica, Hlavná 209, Zemplínska Teplica 35000
837
МИР Самоков Самоков 35000
838
МИР Кюстендил Кюстендил 35000
839
Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Πενταπλατανου Γιαννιτσών Πενταπλάτανος 35000
840
5ο Δημοτικό Σχολείο Περάματος Πέραμα 35000
841
ДГ "Щастливо детство", гр. ВЕТОВО ВЕТОВО 35000
842
ДГ "Райна Княгиня", гр. МАРТЕН МАРТЕН 35000
843
ОУ "Иван Вазов", с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. ГОЛЯМО ВРАНОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 35000
844
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 35000
845
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 35000
846
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
847
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
848
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
849
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
850
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galați 35000
851
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
852
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
853
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
854
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 35000
855
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
856
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
857
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
858
Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 35000
859
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
860
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
861
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
862
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
863
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
864
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 35000
865
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
866
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 35000
867
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΑΙΑΣ Περαία - Θεσσαλονίκης 35000
868
ОУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - с. КНИЖОВНИК, общ. ХАСКОВО Хасково 35000
869
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 35000
870
Кам'янський ліцей Кам'янецької ОТГ Чернівецького району Чернівецької області село Кам'янка 35000
871
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
872
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 35000
873
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
874
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 35000
875
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
876
Vinnige Voetjies Sasolburg 34800
877
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 34765
878
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 34685
879
2ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Μαγνησίας Θεσσαλονίκης Νέα Μαγνησία Δέλτα 34570
880
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
881
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 34294
882
Ceip Francisco Valdés Don Benito 34266
883
West Spring Primary School Bukit Panjang 34250
884
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
885
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 33910
886
Szent László Katolikus Általános Iskola és AMI Encs 33748
887
CZŠ svätého apoštola Pavla Sihelné Sihelné 214, 02946 Sihelné 33535
888
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
889
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 33341
890
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 33260
891
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
892
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
893
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
894
Атырау қаласы Қ.Қайсенов атындағы 33 орта мектеп Атырау қаласы 33143
895
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 33040
896
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΎ ΦΑΛΉΡΟΥ Παλαιό Φάληρο 33000
897
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
898
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
899
Grădinița Numărul 239, București București 32382
900
31ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 32320
901
1ο Νηπιαγωγείο Νέων Μουδανιών Νέα Μουδανιά 32300
902
Острозький ліцей №2 Острог 32300
903
Szkoła Podstawowa nr 37 z oddziałami dwujęzycznymi w Tychach Tychy 32222
904
Δημοτικό Σχολείο Αγίου Γεωργίου Λιβαδειάς Άγιος Γεώργιος Λιβαδειάς 32220
905
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 32200
906
Szkoła Podstawowa Wrocław 32183
907
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 32106
908
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
909
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
910
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 32004
911
32орта мектеп Атырау 32000
912
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
913
Кролевецький ліцей №5, Кролевецької міської ради Місто Кролевець 31840
914
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
915
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
916
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ ΑΡΑΒΗΣΣΟΣ 31800
917
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 31800
918
52o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι, Αττικής 31780
919
Leikskólinn Jörfi Reykjavík 31700
920
Запорізька початкова школа "Прогрес" Запорізької міської ради місто Запоріжжя , вул Бочарова 5а 31600
921
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 31600
922
Краснослобідський ліцей Обухівської міської ради Красна Слобідка 31560
923
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
924
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
925
C.E.I.P. LA ESTRELLA ZARAGOZA 31400
926
Algonquin Avenue Public School 31400
927
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
928
Nesskóli Neskaupstaður 31100
929
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 31100
930
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 31100
931
Прилуцький заклад загальної середньої освіти I-III ст. №7 (ліцей №7) Прилуцької міської ради Чернігівської області м.Прилуки 31029
932
Стебницький ліцей №7 м.Стебник 31000
933
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
934
Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 31000
935
Materská škola Žehra 10 31000
936
Przedszkole publiczne nr 1 promyczek Solec kujawski 30945
937
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
938
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 30900
939
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 30800
940
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
941
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30800
942
Решетилівський ЗДО ясла-садок "Ромашка" Решетилівської міської ради Полтавської області м.Решетилівка 30800
943
Rosehill Primary School Durban 30800
944
LDT Doubrava (Doubraváci z.s.) Stará Říše Ev. č. 36 30800
945
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
946
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
947
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
948
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
949
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
950
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30800
951
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
952
4ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 30780
953
Základná škola Bánovce nad Bebravou 30762
954
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30700
955
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 30600
956
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 30600
957
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
958
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
959
СОШ60 Ул Ахунбаева 30500
960
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30500
961
Рівненський ліцей № 12, Рівненської міської ради Рівне 30500
962
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 30500
963
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 30439
964
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 30400
965
ZŠ Zarevúca Ružomberok 30400
966
Іванівський ліцей №1 Іванівської селищної ради Херсонської області вул.Таврійська 1б смт.Іванівка Генічеського району Херсонської області 30400
967
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 30400
968
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 30400
969
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
970
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 30400
971
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
972
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 30386
973
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená Trstená 028 01 30374
974
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30300
975
ДГ "Зора", гр. РУСЕ РУСЕ 30300
976
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
977
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 30246
978
Spojená škola Vranov nad Topľou 30241
979
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 30236
980
Materská škola Zohor Zohor 30200
981
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30200
982
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
983
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 30200
984
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30200
985
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
986
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
987
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jeleńcu Jeleniec 30200
988
ДГ "Незабравка", гр. РУСЕ РУСЕ 30200
989
ОУ "Н. Й. Вапцаров", с. ИВАНОВО, община ИВАНОВО с. ИВАНОВО, общ. ИВАНОВО 30200
990
32орта мектеп Атырау 30200
991
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
992
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
993
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
994
7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 30200
995
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
996
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
997
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30100
998
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 30100
999
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30100
1000
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30100
1001
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30100
1002
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
1003
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30100
1004
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 30100
1005
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 30100
1006
9 ОУ „Панайот Волов“ - кв. ДИВДЯДОВО, гр. ШУМЕН ШУМЕН 30100
1007
ОЗ" Монастирищенський ЗЗСО І - ІІІст. №2" Монастирищенської міської ради Черкаської області м. Монастирище 30000
1008
Колонтаївський ліцей Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області село Колонтаїв Богодухівський район Харківська область 30000
1009
ДГ "ОСМИ МАРТ" - село ГРАДИЩЕ, община Шумен ШУМЕН 30000
1010
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Jana Pawła II Specjalna w Katowicach Katowice 30000
1011
Przedszkole nr 282 Warszawa 30000
1012
ZŠ Dukelská Strakonice 30000
1013
Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno 30000
1014
Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 30000
1015
Primêre Skool Lumiére Primary School Sasolburg 30000
1016
Scoala Gimnaziala “Sfinții Împărați” ,Comuna Balta Doamnei Balta Doamnei 30000
1017
OTH Tampines 30000
1018
Școala Gimnazială „Rareș Vodă”, Ploiești Ploiești 30000
1019
9ο Δημοτικό Σχολείο Ανατολικής Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 30000
1020
9ο Νηπιαγωγείο Κορυδαλλού ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 30000
1021
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 30000
1022
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΛΙΟΥ ΠΗΛΙ 30000
1023
6/Θ ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΑ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΑ 30000
1024
Гришинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з дошкільним підрозділом Покровської міської ради Доецької області Гришино 30000
1025
Частно основно училище “Светлина” София 30000
1026
Izmēģinājums - 30000
1027
ОУ "Св. св. Кирил и Методий", с. РЯХОВО, община СЛИВО ПОЛЕ с. РЯХОВО, общ. СЛИВО ПОЛЕ 30000
1028
ZŠ s MŠ Veľká Lomnica Veľká Lomnica 30000
1029
Шоқан Уәлиханов атындағы №110 мектеп-гимназиясы Жетісу облысы, Талдықорған қаласы 30000
1030
ГКУ "СШ №11 села Арна" Алматинская область, Конаев город 30000
1031
32орта мектеп Атырау 30000
1032
"Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Атбасар қаласындағы №7 жалпы орта білім беретін мектебі" КММ Атбасар 30000
1033
Hajósi Szent Imre Általános iskola Hajós 30000
1034
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 30000
1035
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
1036
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
1037
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
1038
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
1039
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 30000
1040
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
1041
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
1042
Escola Joventut Callús 30000
1043
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 30000
1044
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
1045
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
1046
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
1047
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
1048
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 30000
1049
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
1050
Bellville Primary School Bellville 30000
1051
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
1052
Közép Utcai Óvoda Debrecen 30000
1053
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
1054
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
1055
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
1056
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
1057
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
1058
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
1059
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
1060
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
1061
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
1062
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
1063
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30000
1064
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
1065
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
1066
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
1067
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
1068
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
1069
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
1070
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 30000
1071
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 30000
1072
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
1073
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1074
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
1075
УВК ШГ38 Бишкек 30000
1076
СОШ 47 Бишкек 30000
1077
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
1078
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
1079
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
1080
СОШ 77 Город Бишкек 30000
1081
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
1082
СОШ 54 Bishkek. 30000
1083
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
1084
Гимназия 2 Каракол 30000
1085
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
1086
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
1087
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
1088
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
1089
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
1090
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
1091
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
1092
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 30000
1093
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
1094
Addo Primary School Addo 30000
1095
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
1096
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
1097
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
1098
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
1099
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
1100
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
1101
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
1102
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 30000
1103
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
1104
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
1105
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
1106
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 30000
1107
Základná škola Čaklov Čaklov 30000
1108
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 30000
1109
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
1110
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
1111
Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 30000
1112
Загальноосвітня школа І ступеня 37 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницький 30000
1113
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
1114
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
1115
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
1116
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
1117
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
1118
Santa Creu Anglesola 30000
1119
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
1120
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 30000
1121
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1122
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
1123
Școala Gimnazială Puiești, comuna Puiești Comuna Puiești, județul Buzău 30000
1124
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 30000
1125
Школа UMKA School Алматы 30000
1126
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
1127
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
1128
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
1129
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
1130
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 30000
1131
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
1132
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
1133
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
1134
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
1135
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
1136
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
1137
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
1138
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
1139
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
1140
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
1141
Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolájának Bácsalmási Telephelye Bácsalmás 30000
1142
Grădinița cu Program Prelungit Rovinari Rovinari 30000
1143
ZŠ s MŠ Kalša Kalša 30000
1144
ZŠ s MŠ A. Felcána, Hlohovec Hlohovec 30000
1145
Pécsi Meszesi Általános Iskola Pécs 30000
1146
C.P. Nuestra Señora de la Humildad Soto de Luiña, Cudillero 30000
1147
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
1148
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
1149
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 30000
1150
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
1151
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
1152
Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 30000
1153
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
1154
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
1155
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 30000
1156
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
1157
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
1158
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
1159
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
1160
Școala Gimnazială Jitia Jitia 30000
1161
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
1162
Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 30000
1163
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
1164
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 30000
1165
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 30000
1166
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 30000
1167
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
1168
Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 30000
1169
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
1170
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
1171
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 30000
1172
PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 30000
1173
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 30000
1174
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
1175
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
1176
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 30000
1177
EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 30000
1178
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
1179
Základná škola s materskou školou Vysoká pri Morave Vysoká pri Morave 30000
1180
ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 30000
1181
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
1182
Základná škola Eduarda Schreibera Ul. Schreiberova 372 30000
1183
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 30000
1184
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
1185
Základná škola s materskou školu, Demänovská ulica 408/4A, Liptovský Mikuláš 03101 Liptovský Mikuláš 30000
1186
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
1187
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
1188
Полянська гімназія С. Поляна 30000
1189
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
1190
19 ЖОББМ Уральск 30000
1191
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
1192
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 30000
1193
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
1194
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
1195
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
1196
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30000
1197
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
1198
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
1199
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
1200
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 30000
1201
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
1202
Zssmš Margecany Margecany 30000
1203
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
1204
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
1205
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
1206
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30000
1207
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
1208
Colégio João Paulo II Braga 30000
1209
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
1210
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
1211
Bucuresti, Grădinița nr 189 București 30000
1212
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
1213
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
1214
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
1215
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
1216
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 30000
1217
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
1218
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
1219
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
1220
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
1221
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
1222
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
1223
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 30000
1224
Bucuresti, Grădinița cu program prelungit București 30000
1225
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 30000
1226
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
1227
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
1228
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
1229
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 30000
1230
Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 30000
1231
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30000
1232
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
1233
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
1234
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
1235
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 30000
1236
EB de Pombal Pombal 30000
1237
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
1238
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
1239
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 30000
1240
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
1241
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 30000
1242
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
1243
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
1244
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
1245
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
1246
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
1247
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
1248
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
1249
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
1250
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
1251
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
1252
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29746
1253
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 29603
1254
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29294
1255
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 29210
1256
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
1257
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
1258
ZŠ Mierová 46 Bratislava 28750
1259
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 28710
1260
Escola Carles III La Ràpita 28650
1261
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 28520
1262
Centrum voľného času Šaľa 28506
1263
Grunnskólinn Hellu Hella 28176
1264
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Ruda Śląska 28148
1265
Základná škola Piešťany 28136
1266
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
1267
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
1268
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
1269
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
1270
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 27439
1271
Szkoła Podstawowa w Kamieńcu Kamieniec 27400
1272
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
1273
Pusztavámi Német Nemzetiségi Általános Iskola Pusztavám 27280
1274
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 27279
1275
Základná škola Dunajská Streda 27029
1276
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
1277
Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 26800
1278
CEIP Trepalio Trobajo del Camino 26800
1279
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Μυτιλήνη 26800
1280
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια Αφων Μαλτεζου Αργος 26800
1281
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
1282
Йосипівський ліцей С.Йосипівка 26600
1283
Leikskólinn Heklukot Hellu Hellu 26600
1284
Коростський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської областіті с. Корост 26600
1285
Şcoala Gimnazială Nr. 38 „Dimitrie Cantemir” Constanţa Constanţa 26600
1286
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
1287
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
1288
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
1289
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 26600
1290
ОУ "ХРИСТО БОТЕВ" - с. ДОЛНО ГОЛЕМАНЦИ, общ. ХАСКОВО Хасково 26600
1291
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
1292
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26463
1293
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
1294
2/θ Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Φθιώτιδας Άγιος Κωνσταντίνος Φθιώτιδας 26400
1295
Bajai Eötvös József Általános Iskola Baja 26400
1296
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
1297
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
1298
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 26200
1299
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 26200
1300
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 26200
1301
Langholtsskóli Reykjavík 26200
1302
Одеська ЗОШ#26 Одеса 26110
1303
17ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 26100
1304
Zasskia Wiese Alberton 26000
1305
Teste teste 26000
1306
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ 26000
1307
27o Νηπιαγωγείο Λάρισας Λάρισα 26000
1308
Základní škola Opatovice, Brno venkov Opatovice 664 61 26000
1309
Escola de Cadetes e Infantes dos Bombeiros Voluntários da Guarda Guarda 26000
1310
СЗШ #83 м. Київ 26000
1311
1/θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΑΡΑΚΗΝΩΝ ΣΑΡΑΚΗΝΟΙ 26000
1312
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (43560) 26000
1313
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
1314
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
1315
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
1316
Νηπιαγωγείο Πελασγίας Πελασγία 26000
1317
27ο Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Θεσσαλονίκη 26000
1318
Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla Ežerėlis, Kauno r. 26000
1319
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
1320
Dwujęzyczna Niepubliczna Szkoła Podstawowa Novum Wołomin 25810
1321
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
1322
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25800
1323
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
1324
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
1325
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25800
1326
8ο νηπιαγωγείο Ελευσίνας Ελευσίνα 25800
1327
Centro Escolar de Areia, Árvore Vila do Conde 25800
1328
ДГ "Пролет", гр. БЯЛА БЯЛА 25800
1329
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
1330
Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 Вилкове 25800
1331
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 25644
1332
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 25624
1333
CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA COLMENAR VIEJO 25600
1334
3ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Ανατολική Αττική 25600
1335
22ο Δημοτικό Σχολείο Χαλκίδας Κάνηθος 25600
1336
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
1337
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
1338
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
1339
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
1340
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 25500
1341
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
1342
1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25500
1343
ДГ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО- село ЦАРЕВ БРОД, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25500
1344
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
1345
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
1346
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 25500
1347
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
1348
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
1349
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
1350
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25400
1351
Best School Grosswinternheim 25400
1352
Νηπιαγωγείο Αιγείρου Κομοτηνή 25400
1353
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
1354
Escola Les Arrels Salt 25400
1355
Alessia Primary Ingelheim 25400
1356
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
1357
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 25400
1358
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
1359
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 25400
1360
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
1361
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
1362
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
1363
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25400
1364
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΔΙΚΚΑ Περδίκκας 25400
1365
Skylene science kids academy Θεσσαλονίκη 25400
1366
Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawinie Skawina 25400
1367
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Dywitach Dywity 25400
1368
Νηπιαγωγείο Ολυμπιάδας Ολυμπιάδα 25400
1369
Νηπιαγωγείο Κωσταραζίου Άργος Ορεστικό 25400
1370
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΣ 25400
1371
7 Δημοτικό Καλσμαριάς Πρωτοβάθμια Αν. Θεσσαλονίκης 25400
1372
11ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25400
1373
Удобненський ліцей Одеська область Одеський район село Удобне вул. Кочубинського, 59 25400
1374
КЗ "Харківський ліцей 1 Харківської міської ради" місто Харків 25400
1375
ДГ "ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА"-село ВЕХТОВО, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25300
1376
Δημοτικό Σχολείο Μόριας Λέσβου Mόρια 25300
1377
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25300
1378
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 25300
1379
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25200
1380
ThinkGlobal Рівне 25200
1381
Engjaskóli Reykjavík 25200
1382
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
1383
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
1384
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
1385
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
1386
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
1387
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
1388
3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 25200
1389
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
1390
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
1391
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
1392
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
1393
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
1394
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
1395
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
1396
Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 25200
1397
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
1398
1ο Νηπιαγωγειο Βροντους Βροντου 25200
1399
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
1400
Малостидинський ліцей Село Малий Стидин 25200
1401
28 мектеп лицей Туркестан 25200
1402
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
1403
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
1404
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ студентів #97 Харківської міської ради Харківської області Харків 25200
1405
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
1406
ДГ ДОБРИ ЛЮЦКАНОВ"- село ДИБИЧ, общ. ШУМЕН ШУМЕН 25200
1407
Höfðaskóli Skagaströnd 25200
1408
San José de Calasanz de Aranjuez Aranjuez 25200
1409
2o Νηπιαγωγείο Ορμύλιας Ορμύλια Ν. Χαλκιδικής 25200
1410
2ο Νηπιαγωγειο Φιλιατών Φιλιατες Θεσπρωτίας 25200
1411
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΩΝ ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΙΙΚΑ, Δήμου Πύλης, Ν.Τρικάλων 25200
1412
43ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 25200
1413
5ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού Κορυδαλλός 25200
1414
31o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 25200
1415
2o Νηπιαγωγείο Ν. Μηχανιώνας Θεσσαλονίκης Νέα Μηχανιώνα Θεσσαλονίκης 25200
1416
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΙΑΣ ΓΑΛΙΑ Δ. ΦΑΙΣΤΟΥ 25200
1417
4ο Νηπιαγωγείο Σιδηροκάστρου Σιδηρόκαστρο 25200
1418
Sarkad Város Önkormányzat Óvoda, Kossuth Utcai Tagóvoda Város 25200
1419
Βούρειο Δημοτικό Σχολείο Λιβαδίων Χίος 25200
1420
Amor de Dios CÁDIZ 25188
1421
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25100
1422
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 25100
1423
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25100
1424
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
1425
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 25100
1426
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
1427
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
1428
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25100
1429
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25100
1430
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25100
1431
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради" Волинської області Луцьк 25100
1432
Основно училище ,,Васил Левски" село Градище, община Шумен, област Шумен 25100
1433
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku Rajsko 25100
1434
Základní škola Kopřivnice Alšova 1123 742 21 Kopřivnice 25100
1435
СУ "Възраждане", гр. РУСЕ РУСЕ 25100
1436
"№53 мектеп-лицейі" КММ Қарағанды 25100
1437
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
1438
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
1439
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25100
1440
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
1441
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
1442
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
1443
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
1444
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
1445
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
1446
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 25000
1447
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
1448
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
1449
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
1450
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
1451
Fossvogsskóli Haðaland 26 25000
1452
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
1453
Grunnskólinn á Ísafirði Austurvegi 6 25000
1454
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
1455
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
1456
Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 25000
1457
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
1458
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
1459
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
1460
Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 25000
1461
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
1462
EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 25000
1463
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
1464
Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 25000
1465
Яструбинська початкова школа Село Яструбине 25000
1466
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
1467
Василівська гімназія Село Василівка 25000
1468
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
1469
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
1470
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
1471
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
1472
Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 25000
1473
Emileen Primary Ingelheim 25000
1474
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
1475
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
1476
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
1477
Dante Alighieri Rosario 25000
1478
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
1479
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
1480
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
1481
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
1482
Gdynia International School Gdynia 25000
1483
3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 25000
1484
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
1485
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
1486
Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 25000
1487
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
1488
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
1489
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
1490
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
1491
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
1492
Scoala Gimnaziala Tudor Vladimirescu Târgu Mureș 25000
1493
Centro de desarrollo infantil "divina providencia" Hilario ascasubi 25000
1494
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
1495
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
1496
2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1497
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
1498
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
1499
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
1500
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
1501
Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 25000
1502
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
1503
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
1504
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
1505
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
1506
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
1507
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
1508
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
1509
Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 25000
1510
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
1511
ȘCOALA LUCIENI 25000
1512
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
1513
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
1514
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
1515
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
1516
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
1517
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
1518
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
1519
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
1520
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
1521
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
1522
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 25000
1523
Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 25000
1524
HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 25000
1525
LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 25000
1526
ELFA PRESCHOOL Hougang 25000
1527
CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 25000
1528
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
1529
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
1530
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 25000
1531
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
1532
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 25000
1533
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1534
ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 25000
1535
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1536
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1537
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1538
Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 25000
1539
EB Vicentes Pombal 25000
1540
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1541
Súkromná materská škola Poprad 25000
1542
Základná škola Detva 25000
1543
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1544
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1545
Angels Arg fsdds 25000
1546
CEIP SAN JOSÉ DE CALASANZ FUENTE DEL MAESTRE 25000
1547
Elva primary Ingelheim 25000
1548
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 25000
1549
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25000
1550
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΟΜΙΟΥ ΣΤΟΜΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 25000
1551
Colegio Nuestra Señora del Castañar BÉJAR 25000
1552
ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 25000
1553
ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 25000
1554
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα Πετρούσα Δράμας 25000
1555
ARGEȘ, Grădinița cu program normal Dobrești Dobrești, județul Argeș 25000
1556
Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 25000
1557
Gradinita cu Program Prelungit Floare de Colț PITESTI 25000
1558
G.P.N Nr. 1 Balș Balș 25000
1559
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 25000
1560
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 25000
1561
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 25000
1562
Розсошанський ліцй Розсоша 25000
1563
Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 25000
1564
Комунальний заклад Буцнівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області с. Буцнів, вул. Т.Г.Шевченка, 34, 47730 25000
1565
Mokykla Vilnius 25000
1566
Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 25000
1567
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΑΤΑΝΟΥΛΙΩΝ ΔΙΕΘΝΕΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 25000
1568
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 25000
1569
Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 25000
1570
Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 25000
1571
Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 25000
1572
Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 25000
1573
КГУ " СОШ#28"г. Семей,область Абай г. Семей,область Абай 25000
1574
47орта мектеп Тараз 25000
1575
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1576
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 25000
1577
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1578
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1579
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1580
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1581
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1582
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1583
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1584
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1585
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1586
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1587
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1588
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1589
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 25000
1590
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1591
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1592
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1593
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1594
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1595
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1596
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1597
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1598
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1599
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1600
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1601
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25000
1602
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1603
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1604
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1605
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1606
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1607
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1608
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1609
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1610
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1611
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1612
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1613
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1614
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1615
Swartberg Primary Caledon 25000
1616
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1617
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1618
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1619
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1620
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1621
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1622
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1623
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1624
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1625
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1626
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1627
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1628
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1629
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1630
Fellaskóli Reykjavík 25000
1631
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1632
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1633
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1634
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1635
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1636
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1637
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
1638
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1639
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1640
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1641
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1642
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1643
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1644
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1645
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1646
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1647
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1648
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1649
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1650
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1651
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1652
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1653
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 25000
1654
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1655
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1656
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1657
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1658
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1659
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΟΥ ΧΙΟΣ 25000
1660
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1661
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1662
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1663
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1664
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 25000
1665
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1666
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1667
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1668
СОШ 21 Бишкек 25000
1669
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1670
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 25000
1671
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1672
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1673
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1674
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1675
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1676
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1677
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1678
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1679
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1680
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1681
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1682
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1683
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1684
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 25000
1685
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1686
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1687
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1688
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1689
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1690
Materská škola Kúty Kuty 25000
1691
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1692
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1693
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 25000
1694
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1695
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1696
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1697
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1698
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1699
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1700
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1701
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 25000
1702
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1703
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1704
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1705
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1706
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1707
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1708
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1709
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1710
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1711
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1712
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1713
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1714
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1715
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1716
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1717
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1718
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1719
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1720
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1721
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1722
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1723
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1724
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1725
Grădinița nr. 24 București 25000
1726
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1727
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1728
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1729
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1730
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1731
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1732
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1733
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1734
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1735
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1736
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1737
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1738
București, GRĂDINIȚA NR. 3 București 25000
1739
11ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1740
Корнинський опорний освітній заклад І-ІІІ ступенів Корнинської селищної ради Житомирської області Житомирська область, смт Корнин 25000
1741
Escola Guillem Isarn La Fuliola 25000
1742
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1743
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1744
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1745
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1746
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1747
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1748
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1749
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1750
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 25000
1751
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1752
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1753
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1754
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1755
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1756
Gradinita cu Program Prelungit Sângeorz-Băi Sângeorz-Băi 25000
1757
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1758
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1759
Academy Private School Cape Town 25000
1760
Van Reede Primary 8 High street 25000
1761
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1762
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1763
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1764
28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 28ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης 25000
1765
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
1766
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1767
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1768
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1769
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1770
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1771
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1772
CEIP Abdera Adra 25000
1773
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1774
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1775
Academia Primary School Eersterivier 25000
1776
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1777
Școala Gimnazială Nr 1 Motru 25000
1778
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1779
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1780
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1781
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1782
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1783
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
1784
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1785
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1786
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 25000
1787
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1788
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1789
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1790
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1791
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1792
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1793
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1794
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1795
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1796
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1797
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1798
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1799
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1800
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1801
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1802
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
1803
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1804
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1805
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1806
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1807
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1808
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1809
Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 25000
1810
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1811
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1812
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1813
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1814
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1815
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25000
1816
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1817
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1818
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1819
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1820
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1821
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1822
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1823
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1824
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1825
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1826
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1827
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1828
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1829
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1830
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1831
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1832
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1833
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1834
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1835
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1836
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1837
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1838
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1839
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1840
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1841
Kingsway Park Public School 25000
1842
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1843
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1844
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1845
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1846
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1847
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1848
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1849
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1850
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1851
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1852
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1853
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1854
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1855
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1856
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1857
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1858
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1859
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1860
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1861
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1862
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1863
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1864
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1865
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 25000
1866
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1867
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1868
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1869
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1870
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1871
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1872
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1873
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1874
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1875
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1876
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1877
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1878
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1879
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1880
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1881
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1882
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 25000
1883
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1884
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1885
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1886
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1887
ZŠ Obyce Obyce 25000
1888
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1889
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1890
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1891
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1892
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1893
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1894
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1895
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1896
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1897
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1898
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1899
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1900
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1901
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1902
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1903
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1904
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1905
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1906
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1907
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1908
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1909
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1910
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1911
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1912
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1913
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1914
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1915
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1916
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1917
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1918
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1919
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1920
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1921
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1922
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1923
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1924
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1925
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1926
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1927
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1928
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1929
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1930
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1931
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1932
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1933
Midgard School Kyiv 25000
1934
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1935
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1936
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1937
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1938
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1939
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1940
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 25000
1941
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1942
București, Școala Tudor Arghezi București 25000
1943
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1944
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1945
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1946
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1947
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1948
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1949
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1950
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1951
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 25000
1952
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1953
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1954
Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 25000
1955
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1956
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1957
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1958
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1959
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1960
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1961
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1962
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 25000
1963
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1964
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1965
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1966
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1967
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1968
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1969
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1970
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ "Herastrau" BUCUREȘTI 25000
1971
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1972
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1973
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1974
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1975
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1976
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1977
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1978
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1979
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
1980
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1981
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1982
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1983
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1984
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1985
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1986
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1987
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1988
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1989
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1990
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1991
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1992
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1993
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1994
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 25000
1995
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 25000
1996
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1997
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
1998
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1999
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
2000
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
2001
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
2002
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
2003
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
2004
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
2005
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
2006
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
2007
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
2008
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
2009
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
2010
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 25000
2011
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
2012
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
2013
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
2014
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25000
2015
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
2016
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
2017
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
2018
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
2019
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
2020
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
2021
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
2022
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
2023
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
2024
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 25000
2025
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
2026
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
2027
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
2028
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
2029
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
2030
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
2031
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
2032
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
2033
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
2034
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
2035
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
2036
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
2037
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
2038
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
2039
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 25000
2040
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
2041
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
2042
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
2043
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
2044
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
2045
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
2046
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
2047
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
2048
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
2049
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
2050
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
2051
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
2052
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
2053
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
2054
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
2055
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
2056
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
2057
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
2058
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
2059
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
2060
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
2061
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
2062
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
2063
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
2064
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
2065
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
2066
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
2067
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
2068
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
2069
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
2070
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
2071
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
2072
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
2073
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
2074
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
2075
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
2076
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
2077
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
2078
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
2079
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
2080
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
2081
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
2082
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
2083
C.D Santa María Micaela Granada 25000
2084
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2085
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
2086
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 25000
2087
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
2088
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
2089
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
2090
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
2091
CEIP Puente Real Badajoz 25000
2092
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
2093
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
2094
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
2095
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
2096
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
2097
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
2098
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
2099
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
2100
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
2101
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
2102
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
2103
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
2104
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
2105
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
2106
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2107
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
2108
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
2109
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
2110
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
2111
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
2112
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
2113
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
2114
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
2115
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
2116
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 25000
2117
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
2118
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
2119
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
2120
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
2121
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
2122
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
2123
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
2124
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 25000
2125
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
2126
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
2127
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
2128
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
2129
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
2130
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
2131
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
2132
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
2133
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
2134
Рівненська