FRÆÐSLUÁTAK Í FRAMKVÆMD
Skólar í fleiri en 20 löndum á alþjóðavísu vinna saman við að skapa samfélag milljón barna sem eiga sér eitt mikilvægt markmið, að bjarga ömmu eða afa sínum.
STJÓRNBORÐ
Getur barnið þitt og skóli þess orðið á meðal leiðandi FAST hetja í heiminum?
FREKARI UPPLÝSINGAR
HEIMSMET
Viltu hjálpa til við að komast í Heimsmetabók Guinness?
FREKARI UPPLÝSINGAR
SAMFÉLAGSSÍÐA
Fáðu innblástur frá venjulegu fólki sem skiptir svo sannarlega sköpum í lífi annarra.
FREKARI UPPLÝSINGAR
RAFBÆKUR
Á þessari vefsíðu er að finna fimm gagnvirkar rafbækur sem leiðbeina börnunum í gegnum fræðsluför FAST hetja sinna.
FREKARI UPPLÝSINGAR
STJÓRNBORÐ
Stjórnborð okkar sýnir alla þá ótrúlegu skóla sem taka þátt í herferðinni.
Börn geta hjálpað bekknum og skólanum sínum að færast upp stjórnborðið með því að vinna sér inn stig fyrir að „kenna“ foreldrum sínum í Basecamp hlutanum, lesa rafbækurnar og bæta persónuleg met í netleikjum. Stig allra barna eru lögð saman við stig allra í bekknum eða skólanum. Við skulum því hefjast handa!
SÍA:
NR.SKÓLILANDSTAÐURSTIG
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2682173
2
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2177623
3
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 1817385
4
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 1755913
5
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 1625587
6
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 1553729
7
Brackenfell Primary Cape Town 1396125
8
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1323719
9
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 1293973
10
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 1118634
11
SP Wydminy Wydminy 1096099
12
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 1079701
13
УВК ШГ38 Бишкек 949508
14
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 948886
15
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 929020
16
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 874956
17
București, Grădinița ”Licurici” București 747164
18
ZŠ Tribečská Topoľčany 743966
19
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 723532
20
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 720358
21
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 700921
22
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 684288
23
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 679886
24
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 672612
25
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 633019
26
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 579033
27
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 566441
28
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 561538
29
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 557391
30
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 539143
31
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 536093
32
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 532596
33
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 517607
34
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 516586
35
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 511353
36
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 471500
37
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 462594
38
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 450266
39
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 445560
40
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 445282
41
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 437198
42
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 424843
43
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 416776
44
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 412918
45
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 410618
46
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 409986
47
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 398807
48
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 397158
49
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 367466
50
Гимназия 2 Каракол 351724
51
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 347055
52
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 337534
53
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 331482
54
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 331340
55
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 330074
56
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 312789
57
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 308812
58
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 308741
59
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 302625
60
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 300494
61
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 299830
62
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 298342
63
Henkel škôlka Bratislava 298240
64
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 295328
65
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 293314
66
Средняя школа 40 г.Бишкек 290776
67
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284432
68
Základná škola Čaklov Čaklov 282332
69
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 279336
70
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 278654
71
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 276724
72
Materská škola Zohor Zohor 275316
73
ZŠ Pugačevova Humenné 266608
74
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
75
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 264656
76
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 264268
77
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 260059
78
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 257182
79
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 251498
80
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 246354
81
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 235816
82
Сарненська гімназія №3 Сарни 232178
83
Przedszkole nr 215 Warszawa 229704
84
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 225008
85
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 224672
86
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 223194
87
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 220894
88
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 220834
89
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 218162
90
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 216164
91
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 215476
92
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 210792
93
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 206584
94
ZŠ Mierová 46 Bratislava 206501
95
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
96
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 205220
97
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 204214
98
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 203580
99
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 203194
100
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 201130
101
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 196214
102
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 195030
103
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 194972
104
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194656
105
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 192206
106
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 190040
107
Przedszkole Nr 27 Chorzów 187026
108
СОШ 77 Город Бишкек 187004
109
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 182642
110
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 178390
111
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 177915
112
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 177813
113
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 177724
114
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 177562
115
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 176506
116
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 175258
117
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 174472
118
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171322
119
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 169798
120
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 168570
121
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
122
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 167874
123
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 167398
124
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 166676
125
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 166526
126
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 166294
127
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 165100
128
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164547
129
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 164302
130
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 163498
131
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 161866
132
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 161544
133
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 159713
134
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 157362
135
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 157084
136
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 154582
137
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 151822
138
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 150830
139
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 150814
140
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 149448
141
ZŠ Zarevúca Ružomberok 146414
142
СОШ 54 Bishkek. 142980
143
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 141832
144
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 141286
145
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 141128
146
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 141128
147
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 138872
148
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 135758
149
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 135472
150
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133580
151
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 132870
152
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 132860
153
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 131138
154
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 130770
155
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 129356
156
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 128116
157
Escola Joventut Callús 127962
158
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
159
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 127836
160
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 127030
161
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
162
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 125070
163
Colégio do Rio Portimão 123852
164
Школа UMKA School Алматы 123272
165
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 122434
166
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 122372
167
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 122174
168
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 121742
169
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 121458
170
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 121032
171
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 120732
172
УВКГ #69 Фатьянова 10 120491
173
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 119598
174
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 116962
175
Základná škola Trebišov 116818
176
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
177
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 115552
178
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 115410
179
СОШ 47 Бишкек 114194
180
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 113986
181
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 113674
182
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 113472
183
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 113380
184
Základná škola Bukovecká 17 Košice 112652
185
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 112300
186
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 109002
187
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 107892
188
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 107812
189
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 107737
190
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 107636
191
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 107366
192
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 104822
193
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 102988
194
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 102086
195
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 101556
196
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 101342
197
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 99350
198
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 97662
199
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
200
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
201
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 95099
202
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 95064
203
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 94912
204
Școala Gimnazială Nr. 156 București 94754
205
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 94728
206
Bellville Primary School Bellville 94608
207
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 94310
208
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 93050
209
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90523
210
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 90310
211
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90052
212
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 88816
213
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 88112
214
Highbury Primary Cape Town 88108
215
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 87416
216
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 86916
217
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 86252
218
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 86230
219
ТЕСТ за училище София 85356
220
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 84678
221
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
222
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
223
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 83780
224
EB 1 Arganil Arganil 83430
225
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 83266
226
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 82992
227
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
228
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 82563
229
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
230
Materská škola Kúty Kuty 81724
231
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 81700
232
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 81232
233
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 81206
234
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
235
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
236
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 77670
237
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 77562
238
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
239
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 77176
240
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
241
ДГ Снежанка Ловеч 76922
242
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 76795
243
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75859
244
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 75486
245
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 75240
246
ZŠ Mierová 46 Bratislava 74988
247
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 74936
248
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 74849
249
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 74598
250
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 74488
251
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 74068
252
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 73820
253
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 73503
254
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 73436
255
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 73346
256
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 73004
257
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 72079
258
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
259
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 71320
260
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 71226
261
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 70814
262
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 70220
263
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 68326
264
ЧОУ Образователни технологии София 68310
265
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
266
EB Cruz de Argola Guimarães 67914
267
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 67532
268
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 67492
269
Escola E.B1 de Alvor Portimão 67452
270
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67344
271
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 67068
272
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 66970
273
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 66300
274
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 65706
275
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 65388
276
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 65358
277
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 64946
278
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 64608
279
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 64230
280
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 64184
281
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 63600
282
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 63428
283
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 63220
284
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 62536
285
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 62486
286
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
287
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 61338
288
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 61020
289
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 60998
290
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 60660
291
Colégio João Paulo II Braga 60576
292
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 60572
293
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 60340
294
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
295
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
296
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
297
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
298
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 60000
299
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
300
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 59900
301
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 59000
302
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 58210
303
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 58200
304
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 57946
305
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
306
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 57584
307
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 56618
308
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 56532
309
Súkromná spojená škola Košice 56139
310
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 55954
311
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 55820
312
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 55736
313
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
314
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 55200
315
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 55020
316
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
317
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 54854
318
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 54646
319
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 53800
320
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 53722
321
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 53440
322
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53420
323
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 53391
324
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
325
Základná škola v Kriváni Kriváň 52930
326
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 52858
327
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 52704
328
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 52600
329
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 52105
330
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 52040
331
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 51920
332
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 51540
333
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51459
334
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 51195
335
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 50612
336
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
337
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 50400
338
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
339
Colegio Almedina Córdoba 50300
340
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
341
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
342
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 50118
343
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 50072
344
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 50000
345
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 50000
346
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 49955
347
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 49440
348
EB de Pombal Pombal 49200
349
Materská škola Žehra 10 48900
350
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 48824
351
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 48742
352
Ceip Francisco Valdés Don Benito 48286
353
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 48204
354
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 48200
355
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 48100
356
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 47690
357
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 47586
358
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 47580
359
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
360
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 47138
361
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 47098
362
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 46992
363
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 46972
364
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
365
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
366
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
367
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 46300
368
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
369
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
370
ZŠ s MŠ Častá Častá 45502
371
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 45400
372
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 45200
373
Salaskóli 201 Kópavogur 45200
374
Santa Creu Anglesola 45200
375
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 45200
376
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 45200
377
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 45130
378
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 45108
379
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 45104
380
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 45000
381
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 45000
382
Addo Primary School Addo 45000
383
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 45000
384
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 45000
385
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 45000
386
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 45000
387
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 45000
388
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 44660
389
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 44660
390
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 44600
391
Ntra. Sra. de la Peña Añora 44288
392
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 44040
393
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
394
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 43778
395
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 43753
396
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 43695
397
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 43500
398
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 43430
399
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 43089
400
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 43051
401
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 43000
402
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 42436
403
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 42280
404
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 42256
405
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 42180
406
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
407
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 42100
408
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 41802
409
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 41691
410
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 41640
411
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41538
412
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 41305
413
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 41200
414
Przedszkole w Górznie Górzno 41200
415
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 41129
416
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 41000
417
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 41000
418
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 40800
419
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 40800
420
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
421
Spojená škola Vranov nad Topľou 40732
422
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 40700
423
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 40680
424
"Saulė" Joniškis 40540
425
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 40497
426
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 40400
427
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 40400
428
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 40352
429
Zssmš Margecany Margecany 40300
430
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 40200
431
ESCOLA LA FONT MANRESA 40200
432
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 40200
433
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
434
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 40200
435
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 40200
436
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
437
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 40000
438
Fellaskóli Reykjavík 40000
439
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 40000
440
Școala Gimnazială Sântana Sântana 40000
441
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 40000
442
smyschool test 39642
443
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 39180
444
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 38979
445
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 38975
446
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38821
447
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 38774
448
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
449
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 38452
450
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
451
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 38418
452
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
453
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 38020
454
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 37743
455
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 37740
456
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 37540
457
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
458
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 37344
459
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 37240
460
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 37200
461
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 37200
462
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
463
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
464
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 36719
465
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 36656
466
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 36600
467
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 36600
468
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 36444
469
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 36400
470
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 36400
471
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
472
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 36200
473
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 36200
474
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 36000
475
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 36000
476
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 36000
477
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 35870
478
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 35800
479
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 35750
480
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 35638
481
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 35600
482
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 35600
483
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 35600
484
Przedszkole nr 62 Warszawa 35500
485
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35400
486
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 35400
487
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 35400
488
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 35400
489
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 35400
490
Przedszkole nr 25 Warszawa 35400
491
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 35200
492
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 35200
493
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 35200
494
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 35200
495
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 35200
496
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 35200
497
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 35200
498
Bandymas Vilniaus 35144
499
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 35100
500
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 35100
501
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 35022
502
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
503
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
504
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 35000
505
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
506
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 35000
507
Szkoła Podstawowa Wrocław 35000
508
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 35000
509
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 35000
510
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 35000
511
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 35000
512
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 35000
513
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 35000
514
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 35000
515
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 35000
516
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 35000
517
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 35000
518
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 35000
519
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 35000
520
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 35000
521
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 35000
522
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 35000
523
Escola Galceran de Pinós Bagà 35000
524
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 35000
525
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 35000
526
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 35000
527
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 35000
528
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 35000
529
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 35000
530
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 35000
531
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 35000
532
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 35000
533
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
534
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 35000
535
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 35000
536
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 34920
537
Jardim das Sementinhas Viseu 34600
538
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 34500
539
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 34360
540
Bucuresti, Grădinița Alice București 34320
541
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 34217
542
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 34207
543
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 34000
544
Przedszkole nr 176 Warszawa 34000
545
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 33782
546
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 33714
547
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 33439
548
Test School Test 33400
549
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 33320
550
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
551
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
552
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 33204
553
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
554
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 32908
555
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 32755
556
Základná škola Liptovská Štiavnica 32684
557
Colégio Oficina Divertida Faro 32655
558
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 32548
559
Základná škola Hubová Hubová 32540
560
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 32400
561
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 32366
562
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
563
Vatnsendaskóli Kópavogur 32040
564
Escola Sant Climent Coll de Nargó 32038
565
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 32020
566
Közép Utcai Óvoda Debrecen 31800
567
Swartberg Primary Caledon 31800
568
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 31800
569
Materská škola Perín Perín - Chym 31720
570
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 31697
571
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
572
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 31455
573
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 31344
574
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 31177
575
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 31163
576
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31140
577
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 31115
578
EB Liberdade Montijo 31080
579
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 31020
580
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 31000
581
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 31000
582
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 31000
583
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
584
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
585
Средняя школа 21 Бишкек 30800
586
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 30693
587
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 30600
588
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 30600
589
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 30600
590
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 30600
591
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30600
592
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 30600
593
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
594
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 30504
595
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 30500
596
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
597
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
598
DMD Ovi Debrecen 30400
599
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 30400
600
Kerhólsskóli Borg 30400
601
Fanie Theron Primary Kraaifontein 30400
602
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 30400
603
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 30300
604
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 30226
605
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30200
606
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30200
607
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30200
608
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 30200
609
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 30200
610
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 30200
611
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 30200
612
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 30200
613
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30100
614
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 30000
615
Duhova škôlka Bratislava 30000
616
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 30000
617
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
618
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 30000
619
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 30000
620
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 30000
621
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
622
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
623
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
624
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 30000
625
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 30000
626
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 30000
627
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
628
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
629
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
630
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 30000
631
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie Lublin 30000
632
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 30000
633
45 Київ 30000
634
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 30000
635
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 30000
636
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 30000
637
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
638
CEIP Arias Montano Badajoz 30000
639
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
640
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 30000
641
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 30000
642
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 30000
643
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 30000
644
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 30000
645
ZSP Paniówki Paniówki 30000
646
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 30000
647
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 30000
648
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 30000
649
QUANTUM STEM Нур-Султан 30000
650
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
651
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
652
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 30000
653
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 30000
654
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 30000
655
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 30000
656
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 30000
657
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 30000
658
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 30000
659
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 30000
660
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 30000
661
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 30000
662
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 30000
663
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 30000
664
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 30000
665
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 30000
666
Academy Private School Cape Town 30000
667
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 30000
668
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 30000
669
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 30000
670
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 30000
671
Academia Primary School Eersterivier 30000
672
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 30000
673
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 30000
674
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 30000
675
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30000
676
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 30000
677
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 29800
678
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 29592
679
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 29450
680
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 29420
681
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 29294
682
MŠ Osloboditeľov Humenné 29270
683
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
684
Základná škola Košice 29096
685
CEIP MIRAMAR San Fernando 29060
686
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
687
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28840
688
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 28610
689
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
690
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 28520
691
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 28460
692
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
693
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 28000
694
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 27800
695
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 27800
696
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 27709
697
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
698
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 27651
699
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 27608
700
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 27600
701
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
702
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
703
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
704
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 27000
705
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 26987
706
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 26870
707
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 26800
708
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 26800
709
Escola L'Espígol Juncosa 26800
710
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 26752
711
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
712
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 26600
713
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 26600
714
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
715
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
716
Nume Scoala Test TestO 26408
717
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
718
Základná škola Modra 26400
719
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 26400
720
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 26400
721
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
722
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 26100
723
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26100
724
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 26100
725
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
726
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 26000
727
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 26000
728
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 26000
729
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 26000
730
??????? Αθήνα 25980
731
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
732
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 25900
733
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
734
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
735
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 25800
736
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
737
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 25800
738
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 25800
739
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25800
740
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 25800
741
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
742
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
743
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
744
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25600
745
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
746
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 25600
747
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 25600
748
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 25600
749
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 25600
750
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25500
751
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
752
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
753
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
754
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25500
755
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
756
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
757
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 25420
758
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
759
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 25400
760
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25400
761
Midgard School Kyiv 25400
762
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
763
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 25400
764
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 25400
765
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
766
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
767
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25400
768
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
769
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25400
770
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
771
Základná škola Detva 25400
772
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 25400
773
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 25400
774
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 25400
775
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 25400
776
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 25400
777
Colégio Ti-Té Portimão 25400
778
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 25300
779
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
780
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
781
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
782
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
783
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
784
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25200
785
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25200
786
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
787
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25200
788
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25200
789
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
790
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 25200
791
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25200
792
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
793
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25200
794
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25200
795
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
796
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 25200
797
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 25200
798
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
799
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
800
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
801
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
802
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25200
803
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
804
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
805
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
806
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 25200
807
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 25200
808
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 25200
809
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25200
810
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 25200
811
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 25200
812
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 25200
813
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 25200
814
Grădinița nr. 24 București 25200
815
Materská škola Turgenevova7 Košice 25200
816
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25200
817
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 25200
818
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 25200
819
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 25200
820
ESCOLA PIA SALT SALT 25200
821
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25200
822
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 25200
823
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25200
824
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 25200
825
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25200
826
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 25200
827
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
828
Cambridge Silk Road International School Bishkek 25100
829
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25100
830
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25100
831
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
832
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
833
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
834
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
835
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
836
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25100
837
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
838
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25100
839
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
840
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 25100
841
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
842
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25100
843
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
844
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25100
845
CEIP Alba Plata Cáceres 25100
846
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
847
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25100
848
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
849
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
850
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
851
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25070
852
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
853
Kingsway Park Public School 25000
854
Algonquin Avenue Public School 25000
855
Woodcrest Public School 25000
856
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
857
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
858
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
859
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
860
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
861
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
862
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
863
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
864
grape bajkalska 22 25000
865
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
866
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
867
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
868
Lemland International School Lemland 25000
869
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
870
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
871
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
872
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
873
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
874
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
875
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
876
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
877
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
878
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
879
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
880
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
881
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
882
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
883
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
884
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
885
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
886
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
887
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
888
ZŠ Obyce Obyce 25000
889
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
890
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
891
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
892
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
893
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
894
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
895
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
896
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
897
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
898
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
899
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
900
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
901
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
902
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
903
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
904
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
905
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
906
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
907
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 25000
908
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
909
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
910
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
911
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
912
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
913
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
914
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
915
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
916
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
917
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 25000
918
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
919
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
920
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
921
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
922
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
923
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
924
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
925
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
926
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
927
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
928
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
929
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
930
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
931
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 25000
932
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
933
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
934
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
935
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
936
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
937
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
938
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
939
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
940
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
941
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
942
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
943
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
944
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
945
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
946
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
947
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
948
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
949
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
950
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
951
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
952
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
953
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
954
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
955
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 25000
956
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
957
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
958
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
959
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
960
Заставнівська гімназія Заставна 25000
961
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
962
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
963
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
964
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
965
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
966
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
967
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
968
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
969
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 25000
970
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
971
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
972
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
973
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
974
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
975
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
976
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
977
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
978
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 25000
979
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
980
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
981
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
982
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
983
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
984
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
985
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
986
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
987
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 25000
988
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
989
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
990
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
991
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
992
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
993
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
994
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
995
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 25000
996
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
997
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
998
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
999
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
1000
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
1001
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
1002
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
1003
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
1004
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
1005
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
1006
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
1007
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
1008
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
1009
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
1010
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
1011
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
1012
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
1013
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
1014
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
1015
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
1016
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
1017
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
1018
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
1019
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
1020
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
1021
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
1022
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
1023
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
1024
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
1025
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
1026
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
1027
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
1028
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1029
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1030
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1031
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1032
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1033
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1034
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1035
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1036
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1037
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1038
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1039
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1040
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1041
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1042
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1043
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1044
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1045
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1046
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1047
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1048
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1049
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1050
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1051
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1052
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1053
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1054
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1055
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1056
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1057
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1058
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1059
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1060
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1061
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1062
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1063
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1064
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1065
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1066
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1067
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
1068
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1069
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1070
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1071
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1072
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1073
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
1074
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1075
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1076
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1077
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1078
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1079
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1080
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1081
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1082
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1083
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1084
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1085
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1086
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1087
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1088
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1089
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1090
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1091
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1092
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1093
Одеський НВК № 84 м. Одеса 25000
1094
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1095
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1096
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1097
Гірський НВК с. Гірське 25000
1098
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1099
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1100
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1101
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
1102
Materská škola Štrba Štrba 25000
1103
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1104
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1105
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1106
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1107
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1108
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
1109
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1110
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1111
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1112
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1113
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1114
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1115
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1116
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1117
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1118
Meriland Primary Mariehamn 25000
1119
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1120
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1121
Березинський НВК пгт Березине 25000
1122
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
1123
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1124
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1125
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1126
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1127
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1128
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1129
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1130
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1131
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 25000
1132
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1133
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1134
EB1/JI Brandoa Amadora 25000
1135
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
1136
JI/EB Cobre Cascais 25000
1137
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 25000
1138
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
1139
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
1140
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
1141
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
1142
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
1143
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
1144
Escola Prova 2 Barcelona 25000
1145
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1146
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
1147
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1148
64 школа Ташкент 25000
1149
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1150
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
1151
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
1152
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 25000
1153
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
1154
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
1155
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1156
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
1157
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
1158
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
1159
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
1160
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
1161
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1162
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 25000
1163
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
1164
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1165
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
1166
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1167
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1168
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1169
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
1170
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
1171
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1172
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 25000
1173
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
1174
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1175
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 25000
1176
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
1177
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
1178
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
1179
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
1180
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
1181
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 25000
1182
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
1183
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1184
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
1185
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 25000
1186
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1187
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 25000
1188
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1189
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1190
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
1191
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
1192
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
1193
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1194
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 25000
1195
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1196
Goose primary Mariehamn 25000
1197
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
1198
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
1199
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 25000
1200
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
1201
test test 25000
1202
СОШ 21 Бишкек 25000
1203
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
1204
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 25000
1205
Escola Básica Hélia Correia Mafra 25000
1206
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1207
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1208
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1209
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 25000
1210
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1211
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1212
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 25000
1213
Liceul Petru Rares Brasov 25000
1214
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 25000
1215
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 25000
1216
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1217
Základná škola Spisska Nova Ves 25000
1218
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 25000
1219
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1220
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1221
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1222
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 25000
1223
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1224
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 25000
1225
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 25000
1226
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 25000
1227
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 25000
1228
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 25000
1229
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 25000
1230
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 25000
1231
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 25000
1232
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 25000
1233
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 25000
1234
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 25000
1235
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 25000
1236
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 25000
1237
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 25000
1238
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 25000
1239
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 25000
1240
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 25000
1241
Grădinița Nr. 149 București 25000
1242
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 25000
1243
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 25000
1244
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 25000
1245
Van Reede Primary 8 High street 25000
1246
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 25000
1247
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 25000
1248
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 25000
1249
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1250
Vogaskóli Reykjavík 25000
1251
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 25000
1252
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1253
CEIP Abdera Adra 25000
1254
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 25000
1255
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 25000
1256
PROVA_ROGERPIERA Hospitalet de Llobregat 25000
1257
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1258
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1259
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 25000
1260
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 25000
1261
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 25000
1262
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1263
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 25000
1264
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1265
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 25000
1266
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1267
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1268
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1269
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 25000
1270
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 25000
1271
Escola Poeta Foix Barcelona 25000
1272
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 25000
1273
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1274
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1275
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1276
Școala Gimnazială Hărău Hărău 25000
1277
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 25000
1278
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1279
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1280
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 25000
1281
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 25000
1282
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 25000
1283
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 25000
1284
EB 1 Mãe Soberana Loulé 25000
1285
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 25000
1286
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 25000
1287
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 25000
1288
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 24840
1289
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 24790
1290
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
1291
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 23820
1292
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 23730
1293
Centrum voľného času Šaľa 23610
1294
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 23570
1295
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 23520
1296
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 23190
1297
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 21500
1298
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20900
1299
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20900
1300
Escola Pràctiques 1 Lleida 20843
1301
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20800
1302
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20800
1303
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20800
1304
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
1305
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
1306
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20600
1307
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20600
1308
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20500
1309
Przedszkole nr 52 Lublin 20500
1310
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20500
1311
dfg dsfg 20500
1312
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20500
1313
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20500
1314
Základná škola s materskou školou Žilina 20500
1315
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20500
1316
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20500
1317
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 20400
1318
Escola terra Nostra Olost 20400
1319
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
1320
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20300
1321
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
1322
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20300
1323
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
1324
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20200
1325
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
1326
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20200
1327
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20200
1328
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20200
1329
школа №248 Tashkent 20100
1330
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
1331
Materská škola Žehra 10 20100
1332
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
1333
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
1334
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20100
1335
Griswold Youth Center Jewett City 20100
1336
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1337
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
1338
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20100
1339
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
1340
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
1341
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
1342
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20100
1343
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20100
1344
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20100
1345
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20100
1346
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20100
1347
Przedszkole nr 22 Tychy 20100
1348
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1349
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1350
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1351
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1352
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1353
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1354
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1355
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1356
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1357
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1358
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1359
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1360
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1361
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1362
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1363
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1364
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1365
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1366
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1367
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1368
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1369
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1370
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1371
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1372
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1373
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1374
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000
1375
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1376
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1377
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1378
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1379
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1380
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1381
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1382
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1383
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1384
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1385
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1386
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1387
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1388
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1389
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1390
Základná škola Hubová 20000
1391
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1392
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1393
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1394
Materská škola Giraltovce 20000
1395
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1396
Materská škola Košice-Poľov 20000
1397
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1398
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1399
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1400
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1401
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1402
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1403
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1404
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1405
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1406
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1407
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1408
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1409
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1410
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1411
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1412
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1413
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1414
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1415
Materská škola Letanovce 20000
1416
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1417
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1418
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1419
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1420
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1421
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1422
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1423
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1424
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1425
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
1426
Escola La Mercè Tortosa 20000
1427
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1428
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1429
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1430
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1431
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1432
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1433
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1434
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1435
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1436
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1437
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1438
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1439
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1440
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1441
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1442
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1443
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1444
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1445
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1446
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1447
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1448
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1449
test test 20000
1450
test test 20000
1451
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1452
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1453
Best School Grosswinternheim 20000
1454
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1455
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1456
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1457
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1458
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1459
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1460
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1461
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1462
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1463
test test 20000
1464
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1465
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1466
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1467
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1468
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1469
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1470
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1471
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1472
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1473
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1474
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1475
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1476
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1477
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1478
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1479
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1480
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1481
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1482
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1483
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1484
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1485
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1486
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1487
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1488
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1489
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1490
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1491
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1492
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1493
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1494
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1495
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1496
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1497
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1498
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1499
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1500
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1501
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1502
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1503
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1504
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1505
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1506
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1507
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1508
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1509
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1510
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1511
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1512
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1513
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1514
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1515
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1516
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1517
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1518
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1519
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1520
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1521
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1522
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1523
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1524
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1525
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1526
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1527
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1528
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1529
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1530
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1531
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1532
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1533
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1534
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1535
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1536
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1537
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1538
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1539
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1540
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1541
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1542
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1543
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1544
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1545
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1546
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1547
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1548
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1549
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1550
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1551
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1552
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1553
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1554
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1555
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1556
La Salle San Rafael Madrid 20000
1557
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1558
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1559
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1560
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1561
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1562
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1563
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1564
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1565
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1566
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1567
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1568
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1569
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1570
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1571
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1572
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1573
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1574
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1575
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1576
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1577
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1578
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1579
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1580
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1581
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1582
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1583
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1584
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1585
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1586
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1587
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1588
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1589
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1590
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1591
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1592
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1593
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1594
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1595
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1596
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1597
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1598
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1599
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1600
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1601
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1602
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1603
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1604
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1605
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1606
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1607
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1608
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1609
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1610
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1611
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1612
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1613
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1614
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1615
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1616
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1617
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1618
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1619
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1620
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1621
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1622
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1623
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1624
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1625
2020: Stone House Elliot 20000
1626
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1627
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1628
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1629
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1630
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1631
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1632
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1633
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1634
гімназія симоненка львів 20000
1635
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1636
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1637
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1638
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1639
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1640
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1641
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1642
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1643
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1644
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1645
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1646
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1647
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1648
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1649
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1650
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1651
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1652
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1653
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1654
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1655
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1656
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1657
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1658
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1659
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1660
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1661
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1662
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1663
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1664
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1665
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1666
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1667
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1668
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1669
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1670
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1671
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1672
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1673
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1674
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1675
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1676
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
1677
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1678
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1679
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1680
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1681
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1682
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1683
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1684
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1685
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1686
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1687
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1688
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1689
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1690
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1691
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1692
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1693
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1694
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1695
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1696
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1697
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1698
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1699
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1700
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1701
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1702
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1703
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1704
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1705
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1706
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1707
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1708
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1709
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1710
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1711
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1712
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1713
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1714
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1715
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1716
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1717
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1718
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1719
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1720
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1721
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1722
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1723
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1724
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1725
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1726
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1727
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1728
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1729
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1730
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1731
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1732
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1733
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1734
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1735
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1736
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1737
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1738
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1739
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1740
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1741
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1742
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1743
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1744
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1745
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1746
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1747
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1748
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1749
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1750
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1751
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1752
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1753
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1754
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1755
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1756
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1757
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1758
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1759
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1760
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1761
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1762
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1763
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1764
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1765
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1766
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1767
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1768
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1769
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1770
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1771
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1772
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1773
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1774
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1775
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1776
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1777
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1778
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1779
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1780
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1781
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1782
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1783
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1784
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1785
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1786
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1787
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1788
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1789
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1790
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1791
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1792
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1793
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1794
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1795
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1796
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1797
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1798
Materská škola Holčíkovce 20000
1799
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1800
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1801
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1802
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1803
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1804
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1805
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1806
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1807
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1808
ЗОШ№3 Рівне 20000
1809
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1810
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1811
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1812
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1813
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1814
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1815
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1816
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1817
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1818
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1819
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1820
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1821
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1822
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1823
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1824
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1825
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1826
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1827
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1828
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1829
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1830
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1831
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1832
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1833
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1834
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1835
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1836
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1837
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1838
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1839
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1840
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1841
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1842
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1843
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1844
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1845
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1846
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1847
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1848
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1849
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1850
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1851
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1852
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1853
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1854
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1855
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1856
2020: Stone House Elliot 20000
1857
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1858
ЗОШ№3 Рівне 20000
1859
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1860
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1861
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1862
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1863
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1864
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1865
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1866
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1867
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1868
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1869
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1870
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1871
Základná škola Ilava 20000
1872
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1873
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1874
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1875
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1876
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1877
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1878
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1879
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1880
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1881
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1882
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1883
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1884
Základná škola Bratislava 20000
1885
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1886
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1887
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1888
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1889
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1890
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1891
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1892
Základná škola Blatné Blatné 20000
1893
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1894
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1895
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1896
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1897
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1898
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1899
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1900
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1901
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1902
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1903
Fountainhead School Surat 20000
1904
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1905
Test Name Test Town 20000
1906
tmyschool test 20000
1907
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1908
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1909
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1910
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1911
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1912
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1913
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1914
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 20000
1915
Toronto Junior School Toronto 0
1916
Steyning Primary School Steyning 0
1917
Steyning Grammar Steyning 0
1918
Μικρός Μαέστρος ΚΔΑΠ Θεσσαλονίκη 0
1919
Δημοτικό Σχολείο Εράτυρας Εράτυρα 0
1920
Γέλα-Χαμογέλα Θεσσαλονίκη 0
1921
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 0
1922
Suceava, Liceul Tehnologoc,,Vasile Cocea Moldovita, jud.Suceava 0
1923
ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
1924
Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
1925
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1926
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1927
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 0
1928
Δημοτικό Σχολείο Κυνοπιαστών Κέρκυρα 0
1929
Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1930
ZŠ Malokarpatské námestie 1 Bratislava 0
1931
ZŠ s MŠ Priechod Priechod č. 179, 976 11 p. Selce 0
1932
Základná škola pre 1.-4.ročník s materskou školou Pernek Pernek 285, 900 53 Pernek 0
1933
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΡΙΘΙΑ /ΛΑΓΓΚΑΔΑ 0
1934
Test Test 0
1935
Iasi, Gradinita cu Program Prelungit Nr 22 Iasi 0
1936
Základná škola s materskou školou Častkovce Častkovce 0
1937
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 0
1938
Materská škola Jazernica Jazernica 84 0
1939
Tandarai, Scoala Gimnaziala Spiru Haret Tandarei 0
1940
Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" Warszawa 0
1941
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku Ełk 0
1942
PSP im. Świętego Jana Pawła II Mirów Stary 0
1943
Publiczne Przedszkole "Akademia Elfów" Kraków 0
1944
Przedszkole Publiczne w Szczyrku Szczyrk 0
1945
Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
1946
Przedszkole Niepublicznr Wesole Boberki Żagań 0
1947
MŠ - Óvoda Fiľakovo 0
1948
Przedszkole Lalibam Warszawa 0
1949
Základná škola Park Angelinum 8 Park Angelinum 8, Košice 0
1950
Seaview Secondary Lemland 0
1951
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 0
1952
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mądry Miś Połczyno 0
1953
Harman, Scoala Gimnaziala Hărman 0
1954
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach Chojnice 0
1955
test test 0
1956
Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi Warszawa 0
1957
Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
1958
Przedszkole Miejskie w Mroczy Mrocza 0
1959
Лопатівський НВК с. Лопатів 0
1960
Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
1961
LISA, ȘCOALA GIMNAZIALĂ LISA 0
1962
КЗ "Красноріченський ліцей" смт.Красноріченське 0
1963
Przedszkole Niepubliczne Omnibusek Suwałki 0
1964
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
1965
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 0
1966
Racos, Scoala Gimnaziala Bethlen Samuel Racos 0
1967
9ο Δημοτικό Βέροιας Βέροια 0
1968
Νηπιαγωγείο Κριθιάς Θεσσαλονίκη 0
1969
SZŠ pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava 0
1970
Νηπιαγωγείο Ν.Τραπεζούντας Ν.Τραπεζούντα Πιερίας 0
1971
9o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι. 121 37 0
1972
2ο Δημοτικό Σχολείο Χώρας Καλύμνου Κάλυμνος 0
1973
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu Zabrze 4 0
1974
КЗ "Новгородківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" вул. Нестеренко, 92, с. Новгородківка, Мелітопольський район, Запорізька область 0
1975
Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia BemowoI Warszawa 0
1976
Základná škola Divín Divín 0
1977
Negrași, Școala Gimnazială ,,Petre Badea” Negrași 0
1978
Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Gheorghe Lazăr MUNICIPIUL BRAŞOV 0
1979
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitești 0
1980
11ο Νηπιαγωγείο Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
1981
12ο Δημοτικό Σχολείο Ειδικης Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
1982
7ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Πλατεία Αδελφών Εμμανουήλ 0
1983
przedszkole 125 Warszawa 0
1984
Constanta, Mihai Viteazul, Liceul Tehnologic ,, Mihai Viteazul Mihai Viteazu 0
1985
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitesti 0
1986
9ο νηπιαγωγείο θηβας Θηβα 0
1987
CRISTIAN, ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTIAN 0
1988
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Бахмут 0
1989
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114 Кривий Ріг 0
1990
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ Słyszę Serce” Lodz 0
1991
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 0
1992
Niepubliczne Przedszkole TOSIA Lublin 0
1993
Przedszkole Nr 1 w Markowej Markowa 0
1994
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kościerzynie Kościerzyna 0
1995
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy Rogoźnica 96 0
1996
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RUPNIOWIE 0
1997
ARGES, LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI STRADA CALEA BUCURESTI, NR 62, TOPOLOVENI, ARGES 0
1998
Niepubliczne Przedszkole Językowe Gąska Balbinka Radom 0
1999
Szkoła Podstawowa w Rydzewie sprydzewo.szkolna.net 0
2000
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Smyków w Chotomowie Chotomów 0
2001
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika Chorzów 0
2002
Przedszkole nr 4 w Elblągu ELBLĄG 0
2003
Materská škola, Družstevná 1472/16 Družstevná 1472/16 0
2004
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Motylek Krosno Krosno 0
2005
Зіньківський ліцей імені М.К.Зерова Зіньків 0
2006
Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
2007
Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
2008
Szkoła Podstawowa w Cynkowie CYNKÓW,ul. Strażacka 1 0
2009
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Płocku Płock 0
2010
Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Olsztyn 0
2011
Szkoła Postawowa w Cielcach Cielce 16 0
2012
2ο Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου Σχηματάρι Βοιωτίας 0
2013
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĘBOSZOWIE 33-260 Gręboszów 4 0
2014
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Siemiatycze 0
2015
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
2016
przedszkole zielony ogród tychy 0
2017
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Krajeńskich Strzelce Krajeńskie 0
2018
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach Psary 0
2019
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja Gdańsk 0
2020
Niepubliczne Przedszkole Oleńka w Sulejówku Sulejówek 0
2021
Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Bułhaczek Warszawa 0
2022
Szkoła Podstawowa nr 199 im. J. Tuwima w Łodzi Łódź 0
2023
Szkoła podstawowa im.Mikolaja Kopernika w Sławkowie Kopernika Sławkowo 4 0
2024
Lopšelis-darželis ,,Kodėlčius" Tauragė 0
2025
Radviliškio lopšelis-darželis "Žvaigždutė" Radviliškis 0
2026
Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras Jonavos r. 0
2027
Przedszkole Niepubliczne "Szczęśliwa Trzynastka" Kalisz 0
2028
Szkoła Podstawowa Nr 162 Łódź 0
2029
Klaipėdos lopšelis-darželis "Berželis" Klaipėda 0
2030
Raseinių lopšelis-darželis ''Saulutė'' Vaižganto g. 18 Raseiniai 0
2031
Materská skola Jelsava Jelšsva 0
2032
Szkoła Podstawowa w Sosnówce Sosnówka 0
2033
2ο Νηπιαγωγείο Αριδαίας Αριδαία Πέλλας 0
2034
Klaipėdos rajonas, Gargždų lopšelis-darželis "Gintarėlis" Gargždai 0
2035
Senamiesčio pradinė mokykla Alytus 0
2036
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 0
2037
Przedszkole Miejskie nr 39 Łódź 0
2038
CĂRBUNEȘTI,ȘCOALA GIMNAZIALĂ, Comuna Cărbunești 0
2039
Miejskie Przedszkole "Perełka" im. Jana Brzechwy w Ełku Ełk 0
2040
Craiova, Liceul Teoretic Henri Coanda Craiova 0
2041
Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis Pažagieniai 0
2042
Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Vilnius 0
2043
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORIZONT, Buvuresti 0
2044
Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2045
Vladaia, Școala Gimnaziala Preda Buzescu Loc. Vladaia jud Mehedinți 0
2046
Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija vidukles.gimnazija@vssg.lt 0
2047
Przedszkole Publiczne nr 3 Tarnów 0
2048
ΕΔΣ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Θεσσαλονίκη 0
2049
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 0
2050
Przedszkole Miejskie nr 5 Iława 0
2051
Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2052
Základná škola Harhaj Harhaj 0
2053
Buzău, Scoala George Emil Palade, Buzau 0
2054
prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School Warszawa 0
2055
Craiova, Grădinița cu program prelungit Piticot Craiova 0
2056
Vilniaus Gabijos progimnazija Vilnius 0
2057
Ditesti, Școala Gimnazială Ditesti, Filipestii de Padure 0
2058
Przedszkole Miejskie nr 7 Lubin 0
2059
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie Braniewo 0
2060
Barsesti, Scoala gimnaziala Comuna Barsesti 0
2061
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2062
Materská škola Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica 70, 072 41 0
2063
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius Lazdijų r 0
2064
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
2065
Tifesti, Scoala Gimnaziala Tifesti 0
2066
Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2067
Pascani, Liceul Teoretic ,, Miron Costin Pașcani 0
2068
Szkoła Podstawowa nr 16 im Tony Halika w Warszawie 02-798 Warszawa 0
2069
Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Węgliniec 0
2070
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
2071
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Otwock 0
2072
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu Dębówiec 19, 62-550 Wilczyn 0
2073
Spojová 14, B. Bystrica 0
2074
Szkoła Podstawowa w Biesalu 11-036 Gietrzwałd 0
2075
Szkoła Podstawowa Nr 291 w Warszawie Warszawa 0
2076
Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Warszawa 0
2077
Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II Popowo Kościelne 0
2078
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 0
2079
Szkoła Podstawowa w Węgrach Węgry 0
2080
Salaj, Școala Gimnazială Nr1 Măeriște Măeriște, nr.188/A, judetul Sălaj 0
2081
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku Słupsk 0
2082
Tauragės r. Žygaičių gimnazija Tauragė 0
2083
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot 0
2084
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemoni Siemonia 0
2085
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi w Łodzi Łódź 0
2086
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku ul. Choszczańska 7 66-510 Bobrówko 0
2087
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 0
2088
Slatina, Olt, Școala Gimnazială str. Unirii, nr. 1, Slatina, județul Olt 0
2089
Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
2090
Danes, Scoala Gimnaziala,,Cornel Regman Danes 0
2091
Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce 0
2092
Arges, Școala Gimnazială Nr. 1 Budeasa Budeasa, jud. Argeș 0
2093
Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Krównikach Krówniki 0
2094
Marijampolės lopšelis-darželis "Želmenėliai" Marijampolė 0
2095
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 0
2096
Vadu Moldovei, Școala Gimnazială Nr.1 Vadu Moldovei 0
2097
Brasov, Școala Gimnazială Nr. 9 ,,Nicolae Orghidan Brașov 0
2098
Rasnov-Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Râșnov-Brașov 0
2099
Suceava, Școala Gimnazială Preutești Comuna Preutești, 727445, jud. Suceava 0
2100
Piatra Olt, Liceul Tehnologic Piatra-Olt 0
2101
Nasaud, Grădinița cu program prelungit Nr. Nasaud 0
2102
Szkoła POdstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci Gać , 55-200 Oława, woj. dolnoślaskie 0
2103
Petroșani, Școala Gimnazială Nr.7 Petroșani, str. Venus, nr.9 0
2104
Suceava, Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava 0
2105
Satu Mare, Școala Gimnazială,,Constantin Brâncoveanu Satu Mare 0
2106
Targu Mures, Școala Generală "Omega" Târgu Mureș 0
2107
Timișoara, Grădinița cu Program Prelungit Nr 2 Timișoara 0
2108
Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w Rogalinku 62-022 Rogalinek 0
2109
Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
2110
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEB București 0
2111
Școala gimnazială Petre N Popescu, Vânători, jud. Mureș Vânători, jud. MUREȘ 0
2112
Homocea, judetul Vrancea, Scoala Gimnaziala Str. Mihai Eminescu, nr.6 0
2113
Suceava, Școala Gimnazială Nr.1 Suceava 0
2114
Základná škola s materskou školou Selec Selec 0
2115
Brasov, Scoala Gimnaziala Prems Brasov Brasov 0
2116
Buzau, Școala Scurtești Buzău 0
2117
Redea, Scoala Gimnaziala Comuna REDEA 0
2118
Szkoła Podstawowa nr 264 Warszawa 0
2119
Bucuresti, Scoala Gimnaziala SEB Bucuresti 0
2120
BOTOȘANI, GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 19 BOTOȘANI 0
2121
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Świdnik 0
2122
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 0
2123
Przedszkole nr 426 "Kraina Odkrywców" Warszawa 0
2124
Kretingos mokykla-darželis "Žibutė" Mėguvos g. 16, Kretinga 0
2125
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Jana Brzechwy Czechowice- Dziedzice 0
2126
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. H. Sienkiewicza w Myszkowie Myszków 0
2127
Publiczne Przedszkole nr 16 w Olsztynie Olsztyn 0
2128
Szkoła Podstawowa w Kosakowie Kosakowo 0
2129
Szkoła Podstawowa nr 2 im, S Szymańskiego w Zawierciu 42- 400 Zawiercie 0
2130
Plungės "Babrungo" progimnazija Plungė 0
2131
Szkoła Podstawowa w WOJCIESZOWIE Wojcieszów 0
2132
2ο Νηπιαγωγείο ΕΑΕ Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2133
1ο Δημ. Σχολείο ΕΑΕ Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2134
Szkoła Podstawowa w Zacharzynie Zacharzyn 143 0
2135
Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi Rumia 0
2136
Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Boby Kolonia 75 0
2137
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie 44-237 Chudów 0
2138
Szkoła Podstawowa nr 107 z Oddziałami Integracyjnym Kraķów 0
2139
Szkoła Podstawowa im. Leśników Lubuskich w Boczowie Boczów 0
2140
Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
2141
Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi Łódź 93-510 0
2142
Publiczna szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach 42-660 Kalety 0
2143
Cluj-Napoca, Școala Gimnazială Sânnicoară Localitatea Sânnicoară, strada Școlii Nr 50 Județul Cluj 0
2144
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 0
2145
Szkoła Podstawowa Nr 6 Nowa Sól 0
2146
Szkoła Podstawowa nr 55 w Poznaniu Poznań 0
2147
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 Łódź 0
2148
Niepubliczne Przedszkole Językowe Dzieciecy Ogród Legnica 0
2149
Publiczne Przedszkole nr.14 im.Wróbelka Elemelka w Pile Piła 0
2150
Corbi, Scoala Gimnaziala Naum Ramniceanu Corbi 0
2151
Otelu Rosu, Scoala Gimnaziala Nr. 1 Otelu Rosu 0
2152
Bucuresti, Scoala Gimnazială Herăstrău Bucuresti 0
2153
Floresti, Scoala Gimnazială,,Gh. Sincai Floresti 0
2154
Babeni, Valcea, Liceul ,,George Țărnea