FRÆÐSLUÁTAK Í FRAMKVÆMD
Skólar í fleiri en 20 löndum á alþjóðavísu vinna saman við að skapa samfélag milljón barna sem eiga sér eitt mikilvægt markmið, að bjarga ömmu eða afa sínum.
STJÓRNBORÐ
Getur barnið þitt og skóli þess orðið á meðal leiðandi FAST hetja í heiminum?
FREKARI UPPLÝSINGAR
HEIMSMET
Viltu hjálpa til við að komast í Heimsmetabók Guinness?
FREKARI UPPLÝSINGAR
SAMFÉLAGSSÍÐA
Fáðu innblástur frá venjulegu fólki sem skiptir svo sannarlega sköpum í lífi annarra.
FREKARI UPPLÝSINGAR
RAFBÆKUR
Á þessari vefsíðu er að finna fimm gagnvirkar rafbækur sem leiðbeina börnunum í gegnum fræðsluför FAST hetja sinna.
FREKARI UPPLÝSINGAR
STJÓRNBORÐ
Stjórnborð okkar sýnir alla þá ótrúlegu skóla sem taka þátt í herferðinni.
Börn geta hjálpað bekknum og skólanum sínum að færast upp stjórnborðið með því að vinna sér inn stig fyrir að „kenna“ foreldrum sínum í Basecamp hlutanum, lesa rafbækurnar og bæta persónuleg met í netleikjum. Stig allra barna eru lögð saman við stig allra í bekknum eða skólanum. Við skulum því hefjast handa!
SÍA:
NR.SKÓLILANDSTAÐURSTIG
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 1956741
2
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
3
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 758569
4
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712193
5
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 554216
6
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
7
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 531380
8
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 498478
9
Орелецька гімназія Село Орелець 480432
10
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
11
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 472671
12
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 435400
13
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 424248
14
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 411594
15
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
16
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 377834
17
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
18
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 290976
19
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 273864
20
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
21
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
22
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 227794
23
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
24
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 204160
25
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
26
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 155984
27
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 151468
28
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 147746
29
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 146560
30
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 143632
31
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 141876
32
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
33
Brackenfell Primary Cape Town 128481
34
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
35
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 117158
36
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 116724
37
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 103782
38
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 101068
39
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
40
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
41
Birštono gimnazija Birštonas 98408
42
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
43
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 97410
44
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 97380
45
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
46
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 89818
47
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
48
Școala Gimnazială Nr 80, București București 85044
49
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
50
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
51
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 77670
52
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
53
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73459
54
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
55
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
56
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 69420
57
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
58
Hlíðarskóli Akureyri 68784
59
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
60
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 64030
61
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
62
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 62768
63
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 62682
64
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 62100
65
ОУ "Никола Обретенов" Русе 61600
66
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
67
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 60880
68
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
69
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
70
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
71
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
72
Przedszkole nr 215 Warszawa 55657
73
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 55606
74
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 55600
75
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 55600
76
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54595
77
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
78
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
79
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
80
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
81
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
82
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 50491
83
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
84
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 48966
85
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
86
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
87
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 46740
88
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
89
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
90
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
91
Escola Básica do Miratejo Seixal 45100
92
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 45000
93
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
94
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
95
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 43600
96
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
97
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
98
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
99
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
100
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
101
Escola Poeta Foix Barcelona 42168
102
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
103
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
104
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
105
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 40720
106
ТЕСТ за училище София 40200
107
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
108
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
109
CEIP Alférez Segura HUESA 40000
110
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
111
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
112
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
113
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 40000
114
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
115
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
116
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
117
"Saulė" Joniškis 38899
118
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38820
119
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
120
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
121
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
122
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
123
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
124
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
125
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
126
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
127
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
128
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
129
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
130
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
131
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
132
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
133
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
134
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
135
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 35400
136
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 35200
137
Стрийська початкова школа №12 Стрий 35200
138
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
139
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
140
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
141
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
142
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
143
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
144
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 35000
145
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
146
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
147
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
148
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
149
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 34924
150
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 34120
151
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 33842
152
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
153
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
154
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 32820
155
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 32523
156
Grădinița Numărul 239, București București 32382
157
Острозький ліцей №2 Острог 32300
158
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
159
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
160
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
161
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
162
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
163
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 30800
164
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
165
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
166
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
167
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
168
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
169
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
170
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
171
Escola E.B1 de Alvor Portimão 30200
172
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 30200
173
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
174
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
175
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
176
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 30200
177
Materská škola Zohor Zohor 30200
178
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
179
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
180
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
181
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
182
EB 1 Arganil Arganil 30100
183
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
184
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
185
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
186
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
187
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 30000
188
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
189
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
190
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
191
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
192
Escola Joventut Callús 30000
193
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
194
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
195
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
196
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
197
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
198
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
199
Bellville Primary School Bellville 30000
200
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
201
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
202
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
203
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
204
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
205
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
206
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
207
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
208
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
209
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
210
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
211
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
212
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
213
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
214
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
215
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
216
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
217
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
218
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
219
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
220
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
221
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
222
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
223
УВК ШГ38 Бишкек 30000
224
СОШ 47 Бишкек 30000
225
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
226
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
227
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
228
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
229
СОШ 77 Город Бишкек 30000
230
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
231
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
232
СОШ 54 Bishkek. 30000
233
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
234
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
235
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
236
Гимназия 2 Каракол 30000
237
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
238
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
239
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
240
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
241
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
242
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
243
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
244
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
245
Addo Primary School Addo 30000
246
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
247
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
248
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
249
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
250
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
251
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
252
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
253
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
254
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
255
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
256
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
257
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
258
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
259
Highbury Primary Cape Town 30000
260
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
261
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
262
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
263
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 30000
264
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
265
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
266
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
267
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 30000
268
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
269
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
270
Santa Creu Anglesola 30000
271
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
272
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
273
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
274
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
275
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
276
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
277
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
278
Школа UMKA School Алматы 30000
279
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
280
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
281
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
282
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
283
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
284
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
285
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
286
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
287
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
288
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
289
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
290
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
291
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
292
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
293
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
294
Základná škola Trebišov 30000
295
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
296
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
297
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
298
Materská škola Žehra 10 30000
299
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
300
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
301
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
302
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
303
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
304
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
305
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
306
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
307
Zssmš Margecany Margecany 30000
308
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
309
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 30000
310
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
311
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
312
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
313
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
314
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
315
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
316
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
317
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
318
SP Wydminy Wydminy 30000
319
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
320
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
321
Colégio João Paulo II Braga 30000
322
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
323
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
324
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
325
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
326
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
327
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
328
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
329
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
330
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
331
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
332
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
333
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
334
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
335
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
336
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
337
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
338
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
339
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
340
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
341
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
342
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
343
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
344
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
345
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
346
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
347
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
348
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
349
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
350
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
351
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
352
EB de Pombal Pombal 30000
353
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
354
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
355
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
356
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
357
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
358
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
359
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
360
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
361
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
362
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
363
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
364
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
365
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30000
366
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
367
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
368
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
369
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
370
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 29619
371
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
372
Henkel škôlka Bratislava 29561
373
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 28410
374
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28095
375
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
376
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
377
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
378
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
379
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
380
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
381
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 26800
382
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
383
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
384
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
385
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
386
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
387
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 26400
388
Nesskóli Neskaupstaður 26100
389
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
390
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
391
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
392
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
393
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
394
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
395
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
396
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
397
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
398
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
399
Escola Les Arrels Salt 25400
400
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
401
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
402
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
403
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
404
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
405
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25200
406
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
407
45 Київ 25200
408
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
409
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
410
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
411
Engjaskóli Reykjavík 25200
412
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
413
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
414
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
415
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
416
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 25200
417
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 25200
418
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
419
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
420
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
421
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
422
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
423
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
424
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
425
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
426
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
427
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
428
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
429
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
430
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
431
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
432
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
433
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
434
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
435
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
436
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
437
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
438
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
439
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
440
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
441
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
442
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
443
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
444
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
445
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
446
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
447
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
448
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
449
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
450
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
451
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
452
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
453
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
454
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
455
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
456
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
457
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
458
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
459
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
460
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
461
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
462
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
463
Swartberg Primary Caledon 25000
464
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
465
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
466
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
467
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
468
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
469
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
470
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
471
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
472
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
473
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
474
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
475
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
476
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
477
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
478
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
479
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
480
Fellaskóli Reykjavík 25000
481
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
482
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
483
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
484
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
485
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
486
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
487
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
488
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
489
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
490
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
491
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
492
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
493
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
494
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
495
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
496
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
497
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
498
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
499
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
500
Средняя школа 21 Бишкек 25000
501
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
502
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
503
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
504
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
505
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
506
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
507
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
508
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
509
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
510
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
511
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
512
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
513
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
514
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
515
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
516
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
517
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
518
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
519
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
520
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
521
СОШ 21 Бишкек 25000
522
ЧОУ Образователни технологии София 25000
523
26.СУ "Йордан Йовков" София 25000
524
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
525
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
526
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
527
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
528
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
529
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
530
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
531
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
532
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
533
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
534
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
535
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
536
ДГ Снежанка Ловеч 25000
537
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
538
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
539
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
540
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
541
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
542
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
543
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
544
Materská škola Kúty Kuty 25000
545
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
546
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
547
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
548
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
549
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
550
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
551
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
552
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
553
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
554
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
555
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
556
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
557
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
558
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
559
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
560
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
561
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
562
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
563
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
564
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
565
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
566
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
567
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
568
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
569
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
570
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
571
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
572
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
573
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
574
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
575
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
576
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
577
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
578
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
579
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
580
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
581
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
582
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
583
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
584
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
585
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
586
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
587
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
588
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
589
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
590
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
591
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
592
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
593
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
594
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
595
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
596
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
597
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
598
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
599
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
600
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
601
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
602
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
603
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
604
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
605
Academy Private School Cape Town 25000
606
Van Reede Primary 8 High street 25000
607
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
608
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
609
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
610
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
611
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
612
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
613
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
614
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
615
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
616
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
617
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
618
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
619
CEIP Abdera Adra 25000
620
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
621
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
622
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
623
Academia Primary School Eersterivier 25000
624
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
625
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
626
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
627
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
628
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
629
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
630
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
631
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
632
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
633
Colégio do Rio Portimão 25000
634
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
635
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
636
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
637
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
638
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
639
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
640
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
641
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
642
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
643
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
644
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
645
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
646
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
647
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
648
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
649
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
650
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
651
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
652
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
653
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
654
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
655
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
656
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
657
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
658
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
659
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
660
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
661
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
662
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
663
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
664
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
665
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
666
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
667
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
668
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
669
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
670
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
671
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
672
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
673
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
674
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
675
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
676
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
677
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
678
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
679
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
680
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
681
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
682
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
683
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
684
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
685
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
686
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
687
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
688
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
689
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
690
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
691
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
692
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
693
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
694
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
695
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
696
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
697
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
698
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
699
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
700
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
701
Alessia Primary Ingelheim 25000
702
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
703
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
704
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25000
705
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
706
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
707
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
708
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
709
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
710
Emileen Primary Ingelheim 25000
711
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
712
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
713
Dante Alighieri Rosario 25000
714
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
715
testCZ test 25000
716
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
717
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
718
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 25000
719
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
720
Gdynia International School Gdynia 25000
721
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
722
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
723
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
724
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
725
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
726
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
727
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
728
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
729
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25000
730
CEIP QUEVEDO León 25000
731
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
732
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
733
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 25000
734
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
735
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
736
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
737
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
738
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
739
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
740
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
741
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
742
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
743
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
744
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
745
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
746
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
747
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
748
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
749
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
750
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
751
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25000
752
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25000
753
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
754
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 25000
755
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
756
Kingsway Park Public School 25000
757
Algonquin Avenue Public School 25000
758
Woodcrest Public School 25000
759
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
760
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
761
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
762
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
763
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
764
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
765
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
766
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
767
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
768
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
769
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
770
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
771
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
772
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
773
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
774
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
775
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
776
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
777
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
778
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
779
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
780
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
781
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
782
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
783
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
784
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
785
Duhova škôlka Bratislava 25000
786
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
787
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
788
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
789
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
790
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
791
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
792
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
793
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
794
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
795
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
796
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
797
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
798
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
799
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
800
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
801
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
802
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
803
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
804
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
805
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
806
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
807
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
808
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
809
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
810
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
811
ZŠ Obyce Obyce 25000
812
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
813
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
814
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
815
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
816
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
817
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
818
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
819
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
820
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
821
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
822
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
823
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
824
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
825
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
826
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
827
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
828
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
829
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
830
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
831
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
832
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
833
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
834
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
835
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
836
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
837
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
838
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
839
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
840
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
841
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
842
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
843
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
844
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
845
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
846
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
847
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
848
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
849
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
850
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
851
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
852
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
853
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
854
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
855
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
856
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
857
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
858
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
859
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
860
Midgard School Kyiv 25000
861
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
862
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
863
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
864
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
865
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
866
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
867
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
868
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
869
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
870
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
871
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
872
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
873
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
874
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
875
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
876
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
877
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
878
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 25000
879
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
880
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
881
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
882
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
883
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
884
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
885
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
886
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
887
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
888
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
889
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
890
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
891
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
892
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
893
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
894
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
895
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
896
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
897
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
898
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
899
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
900
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
901
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
902
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
903
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
904
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
905
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
906
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
907
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
908
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
909
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
910
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
911
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
912
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
913
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
914
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
915
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
916
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
917
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
918
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
919
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
920
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
921
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
922
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
923
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
924
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
925
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
926
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
927
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
928
Заставнівська гімназія Заставна 25000
929
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
930
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
931
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
932
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
933
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
934
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
935
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
936
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
937
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
938
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
939
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
940
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
941
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
942
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
943
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
944
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
945
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
946
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
947
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
948
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
949
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
950
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
951
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
952
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
953
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
954
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
955
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
956
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
957
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
958
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
959
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
960
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
961
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
962
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
963
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
964
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
965
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
966
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
967
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
968
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
969
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
970
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
971
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
972
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
973
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
974
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
975
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
976
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
977
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
978
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
979
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
980
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
981
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
982
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
983
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
984
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
985
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
986
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
987
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
988
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
989
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
990
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
991
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
992
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
993
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
994
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
995
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
996
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
997
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
998
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
999
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
1000
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
1001
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
1002
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
1003
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
1004
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
1005
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
1006
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
1007
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
1008
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
1009
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
1010
Colegio Almedina Córdoba 25000
1011
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
1012
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
1013
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
1014
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1015
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1016
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
1017
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1018
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1019
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1020
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
1021
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1022
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
1023
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1024
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1025
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1026
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1027
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
1028
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1029
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1030
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1031
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1032
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1033
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1034
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1035
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1036
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1037
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1038
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1039
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1040
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1041
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1042
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
1043
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1044
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1045
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1046
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1047
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1048
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1049
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1050
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1051
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1052
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1053
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1054
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1055
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1056
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1057
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1058
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
1059
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1060
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1061
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1062
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1063
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1064
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1065
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1066
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1067
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1068
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1069
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1070
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1071
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1072
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1073
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1074
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1075
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1076
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1077
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1078
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
1079
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1080
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1081
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
1082
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1083
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1084
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
1085
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1086
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1087
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1088
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1089
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1090
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1091
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1092
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1093
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1094
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1095
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1096
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1097
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1098
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1099
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1100
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1101
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1102
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
1103
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1104
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1105
Гірський НВК с. Гірське 25000
1106
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1107
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1108
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1109
ЗОШ№3 Рівне 25000
1110
Materská škola Štrba Štrba 25000
1111
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1112
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1113
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1114
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1115
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1116
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
1117
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1118
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1119
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1120
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1121
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1122
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1123
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1124
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1125
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1126
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1127
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
1128
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1129
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1130
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1131
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1132
Березинський НВК пгт Березине 25000
1133
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1134
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1135
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1136
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1137
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1138
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1139
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1140
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1141
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1142
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1143
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1144
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
1145
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1146
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1147
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1148
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1149
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1150
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1151
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1152
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
1153
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1154
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1155
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1156
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1157
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1158
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
1159
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1160
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1161
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1162
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1163
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1164
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1165
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1166
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1167
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1168
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1169
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1170
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1171
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1172
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1173
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1174
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1175
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 20800
1176
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1177
Nume Scoala Test TestO 20800
1178
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1179
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1180
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1181
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1182
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1183
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1184
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1185
Best School Grosswinternheim 20200
1186
ThinkGlobal Рівне 20200
1187
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1188
przedszkole 125 Warszawa 20100
1189
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1190
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1191
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1192
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20100
1193
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1194
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1195
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1196
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1197
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1198
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1199
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1200
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
1201
Elvyravos pagrindinė mokykla Kelmė 20000
1202
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
1203
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
1204
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
1205
Zespół Szkolno-Przedszkolny 88-320 Strzelno 20000
1206
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
1207
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
1208
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
1209
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
1210
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
1211
Escola La Mercè Tortosa 20000
1212
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
1213
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
1214
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
1215
EMEF Santa Maria Bauru 20000
1216
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 20000
1217
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 20000
1218
Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 20000
1219
Kadarka utcai óvoda Budapest 20000
1220
24ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1221
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 20000
1222
Szkoła Podstawowa Nr 2 im Ewy Krauze w Piasecznie Piaseczno 20000
1223
Escola Padre Benito de Uriarte Erbastrain Batatais 20000
1224
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 20000
1225
Gminne Przedszkole w Jarczowie Jarczów ul. 3 Maja 2322-664 Jarczów 20000
1226
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 20000
1227
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20000
1228
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΜΟΥ N.ΧΑΝΙΩΝ XANIA 20000
1229
Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 20000
1230
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1231
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1232
школа №248 Tashkent 20000
1233
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1234
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1235
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1236
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1237
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1238
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1239
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1240
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1241
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1242
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1243
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1244
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1245
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1246
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1247
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1248
grape bajkalska 22 20000
1249
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1250
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1251
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1252
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1253
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1254
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1255
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1256
test test 20000
1257
test test 20000
1258
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1259
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1260
Lemland International School Lemland 20000
1261
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1262
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1263
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1264
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1265
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1266
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1267
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1268
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1269
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1270
test test 20000
1271
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1272
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1273
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1274
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1275
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1276
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1277
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1278
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1279
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1280
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1281
Test School Test 20000
1282
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1283
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1284
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1285
Materská škola Žehra 10 20000
1286
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1287
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1288
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1289
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1290
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1291
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1292
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1293
??????? Αθήνα 20000
1294
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1295
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1296
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1297
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1298
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1299
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1300
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1301
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1302
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1303
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1304
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1305
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1306
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1307
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1308
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1309
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1310
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1311
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1312
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1313
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1314
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1315
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1316
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1317
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1318
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1319
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1320
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1321
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1322
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1323
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1324
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1325
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1326
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1327
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1328
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1329
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1330
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1331
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1332
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1333
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1334
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 20000
1335
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1336
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1337
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1338
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1339
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1340
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1341
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1342
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1343
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1344
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1345
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1346
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1347
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1348
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1349
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1350
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1351
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1352
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1353
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1354
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1355
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1356
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1357
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1358
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1359
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1360
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1361
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1362
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1363
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1364
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1365
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1366
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1367
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1368
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1369
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1370
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1371
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1372
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1373
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1374
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1375
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1376
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1377
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1378
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1379
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1380
La Salle San Rafael Madrid 20000
1381
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1382
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1383
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1384
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1385
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1386
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1387
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1388
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1389
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1390
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1391
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1392
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1393
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1394
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1395
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1396
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1397
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1398
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1399
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1400
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1401
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1402
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1403
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1404
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1405
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1406
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1407
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1408
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1409
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1410
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1411
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1412
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1413
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1414
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1415
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1416
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1417
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1418
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1419
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1420
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1421
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1422
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1423
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1424
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1425
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1426
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1427
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1428
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1429
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1430
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1431
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1432
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1433
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1434
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1435
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1436
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1437
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1438
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1439
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1440
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1441
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1442
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1443
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1444
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1445
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1446
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1447
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1448
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1449
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1450
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1451
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1452
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1453
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1454
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1455
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1456
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1457
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1458
2020: Stone House Elliot 20000
1459
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1460
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1461
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1462
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1463
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1464
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1465
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1466
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1467
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1468
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1469
гімназія симоненка львів 20000
1470
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1471
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1472
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1473
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1474
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1475
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1476
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1477
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1478
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1479
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1480
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1481
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1482
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1483
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1484
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1485
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1486
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1487
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1488
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1489
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1490
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1491
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1492
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1493
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1494
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1495
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1496
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1497
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1498
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1499
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1500
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1501
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1502
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1503
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1504
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1505
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1506
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1507
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1508
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1509
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1510
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1511
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1512
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1513
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1514
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1515
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1516
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1517
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1518
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1519
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1520
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1521
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1522
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1523
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1524
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1525
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1526
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1527
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1528
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1529
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1530
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1531
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1532
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1533
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1534
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1535
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1536
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1537
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1538
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1539
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1540
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1541
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1542
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1543
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1544
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1545
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1546
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1547
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1548
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1549
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1550
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1551
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1552
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1553
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1554
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1555
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1556
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1557
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1558
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1559
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1560
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1561
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1562
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1563
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1564
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1565
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1566
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1567
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1568
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1569
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1570
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1571
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1572
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1573
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1574
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1575
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1576
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1577
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1578
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1579
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1580
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1581
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1582
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1583
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1584
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1585
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1586
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1587
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1588
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1589
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1590
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1591
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1592
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1593
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1594
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1595
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1596
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1597
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1598
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1599
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1600
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1601
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1602
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1603
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1604
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1605
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1606
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1607
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1608
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1609
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1610
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1611
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1612
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
1613
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1614
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1615
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1616
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1617
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1618
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1619
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1620
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1621
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1622
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1623
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1624
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1625
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1626
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1627
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1628
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1629
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1630
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1631
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1632
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1633
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1634
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1635
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1636
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1637
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1638
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1639
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1640
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1641
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1642
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1643
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1644
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1645
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1646
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1647
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1648
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1649
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1650
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1651
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1652
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1653
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1654
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1655
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1656
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1657
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1658
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1659
Materská škola Holčíkovce 20000
1660
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1661
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1662
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1663
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1664
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1665
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1666
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1667
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1668
Základná škola Košice 20000
1669
ЗОШ№3 Рівне 20000
1670
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1671
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1672
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1673
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1674
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1675
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1676
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1677
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1678
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1679
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1680
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1681
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1682
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1683
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1684
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1685
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1686
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1687
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1688
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1689
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1690
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1691
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1692
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1693
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1694
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1695
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1696
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1697
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1698
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1699
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1700
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1701
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1702
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1703
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1704
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1705
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1706
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1707
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1708
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1709
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1710
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1711
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1712
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1713
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1714
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1715
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1716
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1717
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1718
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1719
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1720
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1721
2020: Stone House Elliot 20000
1722
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1723
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1724
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1725
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1726
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1727
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1728
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1729
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1730
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1731
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1732
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1733
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1734
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1735
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1736
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1737
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1738
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1739
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1740
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1741
Základná škola Ilava 20000
1742
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1743
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1744
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1745
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1746
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1747
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1748
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1749
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1750
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1751
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1752
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1753
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1754
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1755
Meriland Primary Mariehamn 20000
1756
Základná škola Bratislava 20000
1757
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1758
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1759
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1760
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1761
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1762
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1763
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1764
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1765
Základná škola Blatné Blatné 20000
1766
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1767
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1768
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1769
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1770
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1771
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1772
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1773
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1774
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1775
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1776
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1777
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1778
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1779
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1780
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1781
JI/EB Cobre Cascais 20000
1782
Fountainhead School Surat 20000
1783
tmyschool test 20000
1784
smyschool test 20000
1785
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1786
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1787
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1788
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1789
dfg dsfg 20000
1790
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1791
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1792
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1793
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1794
DMD Ovi Debrecen 20000
1795
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1796
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1797
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1798
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1799
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1800
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1801
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1802
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1803
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1804
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1805
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1806
Escola terra Nostra Olost 20000
1807
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1808
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1809
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1810
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1811
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1812
Escola Sant Miquel Castellgalí 20000
1813
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1814
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1815
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1816
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1817
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1818
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1819
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1820
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1821
64 школа Ташкент 20000
1822
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1823
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1824
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1825
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1826
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1827
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1828
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1829
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1830
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1831
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1832
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1833
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1834
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1835
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1836
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1837
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1838
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1839
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1840
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1841
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1842
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1843
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1844
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1845
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1846
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1847
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1848
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1849
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1850
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1851
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1852
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1853
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1854
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1855
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1856
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1857
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1858
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1859
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1860
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1861
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1862
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1863
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1864
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1865
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1866
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1867
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1868
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1869
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1870
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1871
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1872
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1873
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1874
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1875
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1876
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1877
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1878
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1879
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1880
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1881
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1882
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1883
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1884
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1885
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1886
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1887
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1888
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1889
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1890
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1891
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1892
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1893
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1894
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1895
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1896
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1897
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1898
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1899
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1900
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1901
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1902
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1903
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1904
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1905
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1906
Kerhólsskóli Borg 20000
1907
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1908
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1909
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1910
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1911
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1912
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1913
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1914
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1915
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1916
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1917
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1918
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1919
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1920
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1921
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1922
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1923
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1924
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1925
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1926
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1927
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1928
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1929
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1930
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1931
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1932
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1933
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1934
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1935
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1936
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1937
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1938
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1939
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1940
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1941
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1942
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1943
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1944
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1945
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1946
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1947
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1948
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1949
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1950
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1951
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1952
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1953
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1954
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1955
Goose primary Mariehamn 20000
1956
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1957
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1958
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1959
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1960
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1961
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1962
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1963
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1964
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1965
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1966
test test 20000
1967
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1968
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1969
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1970
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1971
EB Liberdade Montijo 20000
1972
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1973
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1974
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1975
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1976
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1977
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1978
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1979
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1980
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1981
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1982
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1983
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1984
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1985
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1986
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1987
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1988
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1989
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1990
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1991
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1992
Centrum voľného času Šaľa 20000
1993
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1994
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1995
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1996
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1997
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1998
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1999
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
2000
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
2001
Základná škola Detva 20000
2002
Liceul Petru Rares Brasov 20000
2003
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
2004
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
2005
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
2006
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
2007
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
2008
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
2009
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
2010
Základná škola Modra 20000
2011
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
2012
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
2013
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
2014
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
2015
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
2016
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
2017
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
2018
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
2019
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
2020
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
2021
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
2022
Materská škola Ševčenkova 35 20000
2023
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
2024
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
2025
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
2026
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
2027
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
2028
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
2029
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
2030
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
2031
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
2032
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
2033
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
2034
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
2035
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
2036
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
2037
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
2038
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
2039
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
2040
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
2041
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
2042
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
2043
Grădinița nr. 24 București 20000
2044
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
2045
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
2046
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
2047
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
2048
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
2049
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
2050
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
2051
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
2052
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
2053
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
2054
Základná škola Hubová 20000
2055
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
2056
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
2057
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
2058
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
2059
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
2060
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
2061
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2062
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
2063
Materská škola Giraltovce 20000
2064
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
2065
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
2066
Materská škola Košice-Poľov 20000
2067
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
2068
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
2069
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
2070
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
2071
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
2072
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
2073
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
2074
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
2075
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2076
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
2077
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
2078
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
2079
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
2080
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
2081
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
2082
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
2083
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
2084
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
2085
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
2086
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
2087
Grădinița Nr. 149 București 20000
2088
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
2089
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
2090
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
2091
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
2092
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
2093
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
2094
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
2095
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
2096
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
2097
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
2098
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
2099
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
2100
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
2101
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
2102
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
2103
Vogaskóli Reykjavík 20000
2104
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
2105
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
2106
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
2107
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
2108
Súkromná spojená škola Košice 20000
2109
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
2110
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
2111
Základná škola Hubová Hubová 20000
2112
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
2113
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
2114
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
2115
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
2116
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
2117
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
2118
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
2119
Bandymas Vilniaus 20000
2120
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
2121
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
2122
Mircea cel Batran Pitesti 20000
2123
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
2124
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
2125
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
2126
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2127
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2128
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2129
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
2130
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
2131
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
2132
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
2133
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
2134
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
2135
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
2136
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
2137
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
2138
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
2139
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
2140
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
2141
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
2142
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
2143
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
2144
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie