0
0
STJÓRNBORÐ
Geturðu orðið besta FAST hetjan í heiminum?

Færðu þig upp stjórnborðið með því að vinna þér inn stig í hlutum rafbókar og grunnbrúðar og með því að bæta besta stigafjölda þinn í leikjunum á netinu.
SÍA:
NR.BEKKURSKÓLILANDSTAÐURSTIG
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 3776192
2
3-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 869099
3
4-Д Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 581847
4
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 392917
5
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 350303
6
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
7
4-А Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 330434
8
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 310898
9
4.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 300335
10
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
11
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 269431
12
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 266618
13
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
14
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 254533
15
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 234240
16
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
17
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 217004
18
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 213957
19
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 213226
20
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 212036
21
4.A Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 208138
22
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 189115
23
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
24
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 166272
25
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
26
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 161582
27
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 149103
28
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 145293
29
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 134650
30
4-Г Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 132793
31
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130909
32
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 126357
33
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125128
34
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 116708
35
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 115530
36
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109280
37
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
38
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
39
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
40
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
41
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 79578
42
Δ1 21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 74748
43
3-Б Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 74619
44
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 73529
45
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 71019
46
1.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 69149
47
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 68527
48
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 67106
49
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
50
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 64519
51
Пульс 2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 63546
52
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 62570
53
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
54
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58263
55
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
56
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 57663
57
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56609
58
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 53139
59
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 51976
60
3A SZS UNES Nitra 49287
61
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 48167
62
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 47703
63
Α – Β – Γ – Δ – Ε – ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 46819
64
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 46317
65
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45391
66
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
67
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 44540
68
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
69
8.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 43320
70
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41897
71
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
72
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 40725
73
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 40450
74
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
75
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 38933
76
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38543
77
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 38483
78
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 38433
79
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 37939
80
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 37796
81
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 37650
82
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
83
IV група ,, Звездички " ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 35780
84
СУ "Гео Милев" - Варна - 1В СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 35075
85
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
86
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 33161
87
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 32830
88
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
89
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 31330
90
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
91
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 29927
92
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 29845
93
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29559
94
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 29532
95
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 29284
96
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
97
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 28359
98
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 27109
99
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 26790
100
1c Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 25995
101
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 25974
102
4-В Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 25732
103
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
104
8B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 25520
105
2 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 25435
106
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 24601
107
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
108
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
109
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 23754
110
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 23439
111
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 23240
112
2.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 23150
113
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 22740
114
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
115
1в клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 22173
116
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 22061
117
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
118
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 21369
119
5.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 20969
120
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
121
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 20319
122
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 19988
123
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 19357
124
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 19334
125
3 "Б" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 19284
126
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 19282
127
Clasa a IV a Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 18808
128
Α3 ΓΥΜΝΑΣΙΟ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18489
129
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
130
4a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18479
131
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 18472
132
4 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 18216
133
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 18110
134
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
135
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
136
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 17093
137
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
138
1.C. Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 16887
139
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 16248
140
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
141
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 15203
142
2n Escola Poeta Foix Barcelona 14903
143
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 14411
144
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
145
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
146
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
147
1 "б, в" СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 14210
148
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13865
149
1 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 13830
150
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
151
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 13231
152
2"д" клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 13170
153
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
154
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
155
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
156
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 12544
157
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 12514
158
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
159
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
160
14 herojų Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 12032
161
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
162
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 11868
163
2 Б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 11804
164
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
165
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
166
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
167
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
168
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 11000
169
9.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 11000
170
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 10965
171
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 10963
172
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10800
173
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10800
174
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
175
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10600
176
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
177
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10600
178
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10600
179
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10600
180
3 а клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10600
181
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10500
182
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10500
183
3 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10500
184
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
185
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
186
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
187
3"б" СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10500
188
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
189
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
190
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10400
191
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
192
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10400
193
1 в ОУ "Никола Обретенов" Русе 10400
194
2 б ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10300
195
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 10300
196
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 10294
197
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10200
198
3 в СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10200
199
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10200
200
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10200
201
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
202
IГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10200
203
3 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10200
204
ЦОУД 2Вклас СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10200
205
СУ "Гео Милев" Варна - 1 Г СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10200
206
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
207
ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
208
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10100
209
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10100
210
2 А клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
211
1 б ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
212
2A-B СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
213
3 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
214
3 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10100
215
1 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10100
216
2 б,в СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10100
217
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
218
3 a СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10100
219
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 10095
220
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 10000
221
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
222
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
223
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
224
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10000
225
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10000
226
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
227
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
228
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
229
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 10000
230
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
231
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
232
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
233
II ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
234
I ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
235
I ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
236
1 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 10000
237
1 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 10000
238
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
239
1А-В СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 10000
240
4 В СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
241
3 Б ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 10000
242
2 В ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
243
ЦОУД 1 В СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 10000
244
1 б клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
245
3 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
246
4а. клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 10000
247
2 б клас ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 10000
248
2 б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 10000
249
2 а клас ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 10000
250
3-та група ,,Пчелички'' ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 10000
251
Clasa a II-a B Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 10000
252
a IV-a A Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 10000
253
8.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
254
5.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 10000
255
7.A Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 10000
256
СУ "Гео Милев" - Варна -1Д СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
257
СУ "Гео Милев" - Варна -1Б СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
258
СУ "Гео Милев"-Варна - 1А СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 10000
259
2.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
260
2.B ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
261
2.C ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 10000
262
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
263
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
264
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 10000
265
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
266
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
267
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
268
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
269
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
270
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
271
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
272
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
273
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
274
4°B AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 10000
275
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 10000
276
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
277
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
278
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
279
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
280
2 б СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 10000
281
A 4 1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 9542
282
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
283
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
284
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
285
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
286
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
287
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
288
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8670
289
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
290
Τμήμα Α Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 8620
291
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 8600
292
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
293
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8550
294
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
295
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
296
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
297
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 8280
298
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 7930
299
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
300
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
301
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
302
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
303
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 5800
304
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5800
305
HAPPY BUTTERFLIES Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 5800
306
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5700
307
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
308
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5700
309
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5600
310
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
311
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
312
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
313
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5500
314
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5500
315
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
316
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5500
317
Charches 5º 6º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5500
318
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 5500
319
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
320
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
321
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
322
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
323
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5300
324
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5300
325
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
326
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
327
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
328
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
329
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 5200
330
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
331
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
332
A4 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5200
333
Clasa Cercetasilor BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 5200
334
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
335
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 5100
336
Слънце ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 5100
337
5-Б Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 5100
338
ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 5100
339
3.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 5100
340
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 5100
341
Mrs. Marla Keene - Grade 1&2 CD Howe Public School Thunder Bay 5100
342
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 5100
343
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
344
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
345
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
346
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
347
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
348
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
349
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5100
350
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
351
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
352
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
353
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
354
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
355
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
356
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5100
357
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
358
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5100
359
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
360
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
361
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
362
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
363
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
364
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
365
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
366
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
367
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
368
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
369
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
370
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
371
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 5000
372
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 5000
373
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
374
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
375
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
376
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
377
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
378
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 5000
379
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
380
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
381
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
382
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
383
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
384
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
385
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
386
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
387
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
388
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
389
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
390
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
391
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
392
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
393
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
394
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
395
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
396
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
397
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
398
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
399
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
400
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
401
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
402
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
403
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
404
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5000
405
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
406
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
407
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
408
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
409
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 5000
410
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
411
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
412
testCZ testCZ test 5000
413
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
414
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
415
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
416
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 5000
417
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
418
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
419
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
420
3 Gdynia International School Gdynia 5000
421
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
422
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
423
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 5000
424
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
425
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
426
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
427
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
428
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
429
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 5000
430
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
431
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
432
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 5000
433
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
434
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
435
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
436
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
437
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 5000
438
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 5000
439
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
440
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
441
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
442
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
443
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
444
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 5000
445
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
446
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
447
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 5000
448
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
449
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
450
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
451
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
452
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
453
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
454
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
455
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 5000
456
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
457
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
458
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 5000
459
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
460
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 5000
461
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
462
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
463
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
464
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
465
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
466
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
467
Ε2 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 5000
468
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
469
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
470
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
471
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5000
472
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
473
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
474
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
475
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
476
Α2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
477
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
478
4º A C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 5000
479
Esfiliana 1º 2º CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 5000
480
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
481
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
482
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
483
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 5000
484
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
485
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
486
4 "Б" клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
487
Clasa a II-a Școala Gimnazială Raciu Raciu 5000
488
ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 5000
489
Grupa ,,Albinuțelor” Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 5000
490
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 5000
491
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 5000
492
2 б,в 26.СУ "Йордан Йовков" София 5000
493
2 А ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 5000
494
Oddział VIII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 5000
495
3-А клас Острицький ліцей Магальська ОТГльська Л Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 5000
496
3ºAB Escola Básica da Boavista Valongo 5000
497
3d Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 5000
498
Jarzębinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 5000
499
Grupa Buburuzelor Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 5000
500
Ν1 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
501
Ν2 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
502
Ν3 Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
503
2 A klasė Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 5000
504
ΓΛΠ ΚΑΙ ΓΛΟ Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 5000
505
Γ2 8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 5000
506
3 d Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 5000
507
Zerówka Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 5000
508
7.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
509
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 5000
510
3-A Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 5000
511
2a Babtų gimnazija Babtai 5000
512
Grupa mica Mickey&Minnie Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 5000
513
3. trieda Zajkovia Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
514
Mrs. Janine Andraka - Grade 1&2 Woodcrest Public School 5000
515
Mrs. Jacqueline Watts - Grade 1 Woodcrest Public School 5000
516
Namornici ZŠ Michaľany Michaľany 5000
517
2 A ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
518
5.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
519
Grupa mica Pinocchio Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 5000
520
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
521
I D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
522
a V-a Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
523
Clasa a III-a B Școala Gimnazială nr. 7,Călărași Călărași 0
524
Grădinița Școala"Alexei Mateevici" Comuna Movileni Movileni 0
525
Clasa a6a Școala Gimnaziala Calatele Calatele 0
526
a VIII-a Școala Gimnazială Manastireni Manastieni 0
527
Krasnoludki klasa 0 Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 0
528
Literatii Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
529
Γ ΤΑΞΗ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
530
III A Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Darabani Darabani 0
531
Clasa a III a B Step by Step Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
532
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
533
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
534
Grădinița Grădinița Nr.1 Movileni 0
535
Grupa "Steluțele" Gradinita P.P. "Prichindeii" Giurgiu Giurgiu 0
536
Clasa Formidabilii Școala Gimnaziala Capatanesti Capatanesti 0
537
6A Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 0
538
IX F Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești 0
539
Δ' Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 0
540
Clasa a VI-a A Ilfov, Școala Gimnazială Nr. 1 Brănești Ilfov, Brănești, Str. Petre Ionel nr.147 0
541
Clasa a III-a Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Ploiești Ploiești 0
542
Clasa pregătitoare Scoala Gimnaziala G. Bacovia, Bacau Bacau 0
543
Grădinița Grădinița PN Nr. 1 Movileni, jud. Galați Movileni 0
544
XI C1 Liceul Tehnologic Petru Rareș Barlad Barlad 0
545
a II-a A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
546
Clasa I B SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
547
Δ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
548
Clasa a IV-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
549
aVIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
550
6 A Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
551
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 0
552
Clasa a III- a A Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
553
I B Școala Gimnaziala Prof Paul Bănică Târgoviște Târgoviște 0
554
2 Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
555
CLASA a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
556
Α γυμνασίου 3ο Γυμνάσιο Ελευθέριου- Κορδελιού Θες/νικης Θεσσαλονικη 0
557
Δ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
558
A V-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
559
A IX-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
560
Ε1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
561
Ε2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
562
ΣΤ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
563
ΣΤ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
564
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
565
2B Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
566
Clasa a IV-a A Lunca Cetățuii, Școala Gimnazială,,Comandor Alexandru Cătuneanu" Lunca Cetățuii 0
567
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 0
568
Clasa pregatitoare Școala Gimnaziala Jaristea Jaristea 0
569
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV BRAȘOV 0
570
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV Brașov 0
571
Clasa a V a D Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
572
aVIIA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
573
3_Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
574
4-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
575
7 клас Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
576
Class 1 Little Explorers Cove @ Boon Lay Boon Lay 0
577
Class 1 K1 abc children's place Tampines 0
578
Class 1 K2 abc children's place Tampines 0
579
Class 1 Spring Brainy Kidz (SIMS) Pte Ltd Geylang 0
580
Class 1 Little Explorers Cove @ Jurong West Jurong 0
581
Class 1 K1 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
582
Class 1 K2 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
583
Class 1 K1 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
584
Class 1 K2 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
585
Class 1 K1 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
586
Class 1 K2 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
587
Class 1 K1 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
588
Class 1 K2 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
589
Class 1 Safari House Preschool @ Bukit Timah Bukit Timah 0
590
Class 1 K2 Global Mindz (Eden) Preschool Limited Compassvale Street 0
591
Class 1 Cherry Kidz Montessori Childcare Sembawang 0
592
Class 1 K1 Playscapes @ 4PM Bedok 0
593
Class 1 K2 Playscapes @ 4PM Bedok 0
594
Class 1 Cherie Hearts Kidz Campus @ Elias Elias 0
595
Class 1 K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
596
Class 1 K2 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
597
Nursery 2 My First Skool Singapore 0
598
Class 1 K1 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
599
Class 1 K2 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
600
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
601
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
602
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
603
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
604
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
605
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
606
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
607
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
608
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
609
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
610
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
611
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
612
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
613
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
614
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
615
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
616
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
617
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
618
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
619
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
620
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
621
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
622
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
623
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
624
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
625
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
626
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
627
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
628
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
629
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
630
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
631
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
632
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
633
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
634
Class 1 K1 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
635
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
636
Class 1 Inspire Kids International Woodlands 0
637
Class 1 K1 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
638
Class 1 K2 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
639
Class 1 K1 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
640
Class 1 K2 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
641
Class 1 CARPE DIEM JUNIORS PTE. LTD. Kallang 0
642
Class 1 CARPE DIEM KIDS ACADEMY @ WATTEN PTE. LTD. Yio Chu Kang 0
643
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CLW Clementi West 0
644
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 0
645
Class 1 K1 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
646
Class 1 K2 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
647
Class 1 K1 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
648
Class 1 K2 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
649
Class 1 K1 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
650
Class 1 K2 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
651
Class 1 SWEETLANDS CHILDCARE WOODLANDS 886C PTE. LTD. Woodlands 0
652
Class 1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ YISHUN PTE. LTD Yishun 0
653
Class 1 GENIUS HIVE PRE-SCHOOL PTE. LTD. Raffles 0
654
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 0
655
Class 1 YWCA BISHAN CHILD DEVELOPMENT CENTRE Bishan 0
656
Class 1 Swallows and Amazons Kindergarten Bukit Timah 0
657
Class 1 CHERIE HEARTS @ MOUNTBATTEN PTE LTD Mountbatten 0
658
Class 1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (Boon Keng) Boon Keng 0
659
Class 1 CHEN SU LAN METHODIST CHILDREN'S HOME (CHILD CARE DIVISION) Serangoon 0
660
Class 1 K1 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
661
Class 1 K2 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
662
Class 1 K1 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
663
Class 1 K2 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
664
Class 1 K1 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
665
Class 1 K2 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
666
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
667
Class 1 K2 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
668
Class 1 K1 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
669
Class 1 K2 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
670
Class 1 K1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
671
Class 1 K2 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
672
Class 1 K1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
673
Class 1 K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
674
Class 1 P1 POI CHING SCHOOL Tampines 0
675
Class 1 P2 POI CHING SCHOOL Tampines 0
676
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
677
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
678
3-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
679
1-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
680
3-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
681
2- д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
682
2-А Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
683
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
684
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
685
4-Б Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" місто Черкаси 0
686
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Πετραίας Πετραία 0
687
Klasa 4 Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych Podmokle Małe 30 0
688
a III-a Școala Gimnazială Nr 1,com. Băneasa, jud. Galați Com Băneasa, jud Galați 0
689
Clasa a Va Școala Gimnazială Nr 1 Băneasa judetul Galați Băneasa 0
690
Klasa3b Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
691
Γ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 0
692
Klasa II Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju Łomnica Zdrój 336, 33-350 Piwniczna-Zdrój 0
693
Пташенята Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
694
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
695
Clasa aIV -a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
696
Νήπια/Προνήπια (1 τμήμα) 1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 0
697
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
698
Clasa II A Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
699
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
700
Clasa IB, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
701
3º B CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
702
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
703
4 "А" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
704
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 0
705
Κλασικό1 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
706
Liski Przedszkole nr 98 Warszawa 0
707
2-A клас Полицький ліцей Полицької сільської ради Вараського району Рівненської області с. Полиці 0
708
Scufita roșie Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
709
a II-a C Școala Gimnazială Nr.1 LETCA 0
710
a II-a C Școala Gimnazială Nr 1 Motru 0
711
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
712
3A CEIP José Salazar El Ejido 0
713
3B CEIP José Salazar El Ejido 0
714
Clasa a VIII-a GÂRDANI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ GÂRDANI Gârdani 0
715
BUBURUZELE Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 0
716
VI B Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
717
Clasa aII-a C Scoala Gimnaziala Nr 21, Sibiu Sibiu 0
718
Świetliczaki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza Elbląg 0
719
4b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 0
720
1c Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica Piastów 0
721
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. bpa Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach Górki-Grubaki 0
722
3 Szkoła Podstawowa im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Żyznowie 38-111 Żyznów 0
723
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
724
Pregătitoare B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
725
ŻYRAFKI PRZEDSZKOLE NR 444 WARSZAWA 0
726
4o Tμήμα του 33ου νηπιαγωγείου Λαρισας 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
727
2nA Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
728
Κδαπ παιδεία εν δράσει ΚΔΑΠ παιδεία εν δράσει Καλαμαριά 0
729
Grupa STRUMFILOR Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 0
730
Clasa a VI a Scoala Gimnaziala Viforeni Sat Viforeni, comuna Ungureni 0
731
1a Szkoła Podstawowa nr 336 Warszawa 0
732
I B ȘCOALA GIMNAZIALĂ "PROFESOR MIHAI DUMITRIU" VALEA LUPULUI, IAȘI Valea Lupului 0
733
MFS PRS Kindergarten 2B My First Skool Singapore 0
734
Oddział VII Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
735
Minotaure 3r B Escola Vora Mar Salou 0
736
Medusa 3rC Escola Vora Mar Salou 0
737
3rA Hercules Escola Vora Mar Salou 0
738
3 -А ХЗОШ 61 Харків 0
739
3 г СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
740
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 0
741
7a Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA w Opolu Opole 0
742
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Frygnowo 17 14-107 Gierzwałd 0
743
Klasa 1B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
744
a II -a B Brăila - Școala Gimnaziala Dimitrie Cantemir Brăila 0
745
Klasa 5c Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków Marki 0
746
KLASA 2B Szkoła Podstawowa nr 54 im. Janusza Korczaka w Szczecinie Szczecin 0
747
Jesień Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
748
Wiosna Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 0
749
1-Б НВК N 293, м. Києва Київ, вул. Милославська, 7 0
750
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła Koszalin 0
751
Klasa 1 Szkoła Podstawowa EuroSzkoła w Koszalinie Koszalin 0
752
1º e 2º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
753
2 В Костопільський ліцей #5 Костопільської міської ради Костопіль 0
754
1 a Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 0
755
Oddział V Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 0
756
Incríveis Escola EB1/JI de Aeroporto Vila do Porto 0
757
5-В Ліцей 3 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
758
3 клас Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області село Полянецьке 0
759
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
760
3-A Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 0
761
Klasa 3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĄŻĄT POMORSKICH W SŁONOWICACH SŁONOWICE, 76-251 KOBYLNICA 0
762
Superstars Новоставська ЗОШ І-ІІ ступенів Новоставці 0
763
1.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
764
2.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
765
3.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
766
4.º ano Externato S. Cristóvão Lisboa 0
767
2-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 0
768
2º BV Escola Básica Valado Valongo 0
769
Grupa Niebieska Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 0
770
1A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
771
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
772
3º A Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
773
klasa IIb Zespół Szkolno- Przedszkolny w Czerminie Czermin 454 0
774
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
775
Klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. Stanisława Konarskiego w Łukowie Łuków 0
776
Turma 4S Escola do Sardão Rua do Lameiro 0
777
klasa 3 i 2 Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 0
778
AF1B EB Afonsoeiro Afonsoeiro 0
779
a IV a B Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 0
780
Grupa mijlocie 4 Grădinița nr.205 București 0
781
1º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
782
2º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
783
3ºAno Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
784
4º Ano Agrupamento de Escolas do Crato Crato 0
785
4º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
786
Clasa a III-a B Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Roman, județul Neamț Roman 0
787
Clasa I B Scoala Gimnaziala Șimand, Arad Arad 0
788
Clasă exploratorilor,2 A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 0
789
Os Hortinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
790
a III-a C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
791
Clasa a IV-a C Școala Gimnazială "Tiberiu Crudu" Tudora, jud. Botoșani Botoșani 0
792
Clasa a 3- a Liceul Teoretic Nr. 1 Periș 0
793
HU3 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
794
3 B Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan Tecuci 0
795
1ºA EB Pedras Rubras Moreira da Maia 0
796
HU4 EB Avenida Heróis do Ultramar Évora 0
797
2º B EB Cruz de Argola Guimarães 0
798
Ανοκομήτες και Ανοκόμισσες Νηπιαγωγείο Άνω Κώμης Κοζάνη 0
799
Tercero A CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
800
Tercero A Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 0
801
4° ano - turma 9 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
802
7 Комунальний заклад "Безруківський ліцей"Дергачівської міської ради Харківської області с. Безруки 0
803
а клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 0
804
Β 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
805
4º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
806
Świetlica grupa II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
807
1ºano - turma 3 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
808
1ºano - turma 2 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
809
3ºano - turma 7 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
810
4ºano - turma 10 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
811
2ºano - turma 5 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
812
clasa a IIIa si a IVa simultan Scoala Gimnaziala "Dumitru Gafton" com. Galautas 0
813
3ºano - turma 6 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
814
test КГУ "ШГ31" Нур-Султан 0
815
Grupa Culorilor Grădinița nr. 39 Brăila 0
816
clasa a IV- a A Liceul de Arta Ioan Sima Zalau 0
817
Κλασικό2 Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
818
Ολοήμερο Νηπιαγωγείο Βουνοπλαγιάς Βουνοπλαγιά Ιωαννίνων 0
819
Β τάξη 8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 0
820
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
821
3º e 4º ano EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 0
822
Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑ-ΡΟΔΟΣ 0
823
2A Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
824
2B Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
825
3 Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 0
826
1ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
827
1ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
828
2ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
829
2ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
830
FLUFFY CATS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
831
2ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
832
3ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
833
3ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
834
3ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
835
4ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
836
4ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
837
JUMPING FROGS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
838
4º C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
839
TEDDY BEARS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
840
5º A EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
841
5º B EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
842
SPECIAL RABBITS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
843
5ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
844
6ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
845
LITTLE LADY BIRDS Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 0
846
6ºB EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
847
6ºC EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
848
3ºA Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
849
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 0
850
Clasa a III A Școala Gimnaziala Constantin Brancusi Tg jiu Tg jiu, Gorj 0
851
Clasa a III-a A Școala Gimnazială " Iancu Rosetti " Comuna Roseți, Județul Călărași 0
852
1.B Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 0
853
Clasa a III-a B Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" Focșani 0
854
Clasa Exploratorilor - Pregătitoare C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
855
4-Б Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 0
856
Muzykanci Przedszkole nr 20 im. Śmiałka Umiałka w Poznaniu os. Orła Białego 29, 61-251 Poznań 0
857
1-А Довгопільський ліцей Верховинський район, Село Довгополе 0
858
Clasa Cercetașilor Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
859
Clasa cercetașilor -1C Liceul Greco-catolic,,Iuliu Maniu" Oradea Oradea 0
860
Malinki Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 0
861
Α 7ο Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστερι 0
862
1ºA EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
863
Α ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 0
864
1.(1.-4.ročník) Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 0
865
Grupa mică Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
866
Clasa a II-a C Școala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 0
867
6.,9.ročnik ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
868
a IV- a A Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
869
3ºB Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
870
Clasa Pregatitoare B Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
871
Fluturasii Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
872
I (1. - 4. ročník) ZŠ Matejovce nad Hornádom 053 21 Matejovce nad Hornádom 97 0
873
6.b Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
874
7.c Základná škola, Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou Hanušovce nad Topľou 0
875
I Buzau, Cislau, Scoala Gimnaziala Com Cislau 0
876
A, B, C Materská škola Šafárikova 11, 911 08 Trenčín Trenčín, Šafárikova 11 0
877
4.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 0
878
Agulhetas Escola de Infantes e Cadetes dos BV de Santa Cruz da Trapa Santa Cruz da Trapa 0
879
Α΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 0
880
Clasa a VII a CORABIA, Școala Gimnazială ,,Mihai Eminescu” Corabia 0
881
Ohnivá sedmička Základná škola, Seňa 507 Seňa 507, 044 58 Seňa 0
882
Τμήμα 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
883
IV.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
884
IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
885
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
886
V.A ZŠ s MŠ Častá Častá 0
887
V.B ZŠ s MŠ Častá Častá 0
888
ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΗΜΙΑΓΩΓΕΙΟ-ΤΜΗΜΑ Ν1 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
889
Α - Γ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
890
Δ-ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Καλοχωρίου Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 0
891
Grupa Strumfilor Grădinița Numărul 239, București București 0
892
ΤΜΗΜΑ Ν2 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΒΑΡΗ-ΑΤΤΙΚΗΣ 0
893
ΟΛΟΗΜΕΡΟ 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0
894
3. A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
895
4.A Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 0
896
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ ΒΟΪΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
897
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 50003 ΕΡΑΤΥΡΑ 0
898
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 0
899
3.A a 4.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
900
1.A a 2.A Evanjelická cirkevná základná škola Rožňava, Zeleného stromu 14 0
901
Τμήμα 1 2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 0
902
2. KÓG Grundaskóli Espigrund 0
903
2.ÍBÞ Grundaskóli Espigrund 0
904
2.AMÞ Grundaskóli Espigrund 0
905
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ - ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΝΗΠΙΩΝ/ΝΗΠΙΩΝ 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
906
6.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
907
Prváci a druháci ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 0
908
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Istebné Istebné 0
909
1.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
910
1. a 4. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
911
2. a 3. A Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
912
5.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
913
6.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
914
7.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
915
8.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
916
9.ročník Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 0
917
Tretiaci ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 0
918
Tretiaci ZŠ Zákopčie Zákopčie 0
919
Clasa VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VALEA DANULUI VALEA DANULUI 0
920
Buburuzele Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
921
CLASA PREGĂTITOARE BUBURUZE Școala Gimmazială ,, Nicu Constantinescu" Buzău Buzău 0
922
Tretiaci Základná škola, Hlavná 5, Družstevná pri Hornáde Hlavná 5, 04431 Družstevná pri Hornáde 0
923
Tretiaci ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 0
924
Grupa Albinutelor Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
925
Iepurasii isteti Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
926
ΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 0
927
ŠKD Štvrtáci ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 0
928
ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 0
929
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
930
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
931
ΤΜΗΜΑ 4 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 0
932
Β΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
933
1-2. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
934
3-4. összevont osztály Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 0
935
Ολοήμερο Τμήμα 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΕΣ 0
936
1. trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
937
Grupa mare “Piticii isteți” Gradinita cu pp nr 12 Tulcea, Seminarul Teologic Ortodox “Ioan Cassian” Tulcea Tulcea 0
938
Δ1 - 2022-23 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 0
939
7. trieda Materská škola, Komenského 1162/38, Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto 0
940
1º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
941
2º PRIMARIA Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 0
942
2º PRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
943
3º Y 4ºPRIMARIA C.E.I.P. RAMÓN Mª DEL VALLE INCLÁN ARENAS 0
944
II. (2. a 3. ročník) Zákaldná škola Mučín Mučín 0
945
Záchranári ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
946
2º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
947
2º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
948
3º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
949
3º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
950
4º BM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
951
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Ujeździe Górnym Ujazd Górny 0
952
1.B Základná škola Detva, Ulica obrancov mieru 884 0
953
4 A Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 0
954
I D Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 0
955
1 c Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Siemiatyczach Siemiatycze 0
956
P-I-aIi-a Scoala Gimnaziala,, Iancu Munteanu,, Tataraseni 0
957
4. A ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
958
I D Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 0
959
1 B Szkoła Podstawowa nr 277 im. Elizy Orzeszkowej WARSZAWA 0
960
Clasa a III a Școala Gimnazială Perșinari Perșinari 0
961
2.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
962
3a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej Lubatowa 284 0
963
1.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
964
Grupa Albinutelor Grădinița cu Program Prelungit Nr8 Buzău 0
965
Fiołki Przedszkole nr 397 Warszawa 0
966
Clasa a 7 a- Isteți și faini de Bohotin Liceul teoretic Lascăr Rosetti Răducăneni (structura Școala gimnazială Nr 1 Bohotin) Com.Răducăneni,jud. Iași 0
967
7.A ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 0
968
a II-a C Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
969
2.trieda Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 0
970
a IV- a Super-eroilor Scoala Gimnazială Cazaci Cazaci 0
971
Clasa I - Clasa Isteților Colegiul N.V. Karpen Bacau Bacau 0
972
B RUZOVA Materska škola M.Turkovej 5, Trencin Trenčín 0
973
Včielky Materská škola Hlboké nad Váhom Hlboké nad Váhom 124 0
974
PA Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
975
Lienky Materská škola Kúty Kuty 0
976
Sovičky Materská škola Kúty Kuty 0
977
les sirenes Antoni Bergós LLEIDA 0
978
les sirenes prova Prova 1 c/Piruleta 0
979
2º primaria ProvaSalva C/Mare de Déu de Port 350 0
980
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel 0
981
1.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
982
2.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
983
8.A 8.B Základná škola s materskou školou, Javorová alej 1, Chorvátsky Grob Chorvátsky Grob 0
984
3.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
985
Žabky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
986
Ježkovia22 Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
987
Ježkovia Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
988
Sovičky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
989
Myšky Materská škola, Nedbalova 17, Nitra Nitra 0
990
4.A Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 0
991
7.A Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
992
6.A ZŠ s MŠ Úbrež Základná škola s materskou školou, Úbrež Úbrež 141 0
993
7.B Základná škola Oščadnica - Ústredie Ústredie 760, 023 01 Oščadnica 0
994
Včielky Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 0
995
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
996
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
997
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
998
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ 0
999
1. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1000
9.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1001
1.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1002
1.GU Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1003
2.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1004
3.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1005
4.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1006
5.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1007
6.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1008
7.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1009
8.G Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 0
1010
CEIP San Vicente El Alquián 0
1011
3.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1012
3.A Základná škola, Východná 9, Trenčín Trenčín 0
1013
4.b Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1014
3.C Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 0
1015
4.A Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1016
3.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1017
4.B Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 0
1018
1.B ZŠ Hôrka Hôrka 50 0
1019
Zvedavé žabky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1020
CP/I/II Școala Gimnazială Opsichie Cazacu Seaca de Pădure Seaca de Pădure 0
1021
Alcudia 5 años CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 0
1022
7.B Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 0
1023
a VI-a A Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1024
Clasa Pregatitoare E Școala Gimnazială „ Ion Simionescu” Iași Iasi 0
1025
Asy z pierwszej klasy Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka Wysoka 0
1026
Grupa Albinuțelor Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 0
1027
3.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 0
1028
3.A. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1029
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 0
1030
4. Základná škola s materskou školou Nitra 0
1031
4. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1032
3A Súkromná základná škola Košice 0
1033
Quinto C CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1034
4.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1035
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΚΚΑΡΑΣ ΕΚΚΑΡΑ -ΔΟΜΟΚΟΥ 0
1036
2. ZŠ s MŠ Lužianky Lužianky 0
1037
2. Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 0
1038
Včielky Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 0
1039
2n A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1040
4.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1041
2n B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1042
1r A Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1043
1r B Escola Joan XXIII Les Borges Blanques 0
1044
3.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1045
Klasa 2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu Opole 0
1046
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1047
1ο Τμημα Νηπιαγωγείου 16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1048
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1049
2.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1050
Grupa combinata Grădinița Săulești Săulești 0
1051
7.A Základná škola Liptovská Štiavnica 0
1052
štvrtá trieda Základná škola s materskou školou Kálnica,s.č.385 Kálnica 385 0
1053
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ mail@nip-n-gynaik.kil.sch.gr 0
1054
2b Babtų gimnazija Babtai 0
1055
3.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1056
TUS Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach Brzeziny 0
1057
Infantil ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1058
3r El Rodonell Corçà 0
1059
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1060
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1061
Δ1 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1062
Δ2 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0
1063
Nagy-középső Napköziotthonos Óvoda és Bölcsőde Naszály Naszály 0
1064
3.D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1065
4. D Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1066
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1067
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1068
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1069
C.E.I.P. Torres Naharro 06172 Torre de Miguel Sesmero (Badajoz) 0
1070
1º 2º 3º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1071
4º 5º y 6º ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 0
1072
3.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1073
Infantil 3 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1074
Infantil 4 y 5 C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1075
1º - 2º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1076
3º - 4º C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 0
1077
ŠKD ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 0
1078
Slniecka Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1079
Lienky +vcielky Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 0
1080
3.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1081
3 años B CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1082
1.C Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1083
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 0
1084
3 años A CEIP GENERAL NAVARRO Y ALONSO DE CELADA Valencia de Alcántara 0
1085
Klasa 1c Szkoła podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym Maszewo Duże 0
1086
1.b Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola 7000 Sárbogárd 0
1087
GRUPA MICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂSCIORI Săsciori 0
1088
Świetlica grupa I Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie Rzezawa 0
1089
Clasa Albinuța ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,C. PANȚIRU ", GRINȚIEȘ, NEAMȚ Comuna Grințieș, județ Neamț 0
1090
III A Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1091
4.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1092
ΣΤ 13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 0
1093
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1094
4t A Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1095
4t B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1096
Προνήπια -Νήπια 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1097
Sovičky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1098
AULA 1 C.E.I.P CRISTO DE LA EXPIRACIÓN GALERA (GRANADA) 0
1099
PB Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 0
1100
1.B Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1101
3ºA C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1102
Maci Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1103
Mókus Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1104
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1105
Pitypang Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1106
Alma Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1107
Süni Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1108
Cinege Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1109
Manó Közép Utcai Óvoda Debrecen 0
1110
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Αμισιανών Αμισιανά 0
1111
1.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1112
2.a Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1113
4.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1114
1.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1115
1.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1116
2.C ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1117
3.B ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1118
4.A ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 0
1119
I C Scoala Gimnaziala Nr 8 MUNICIPIUL BRAŞOV 0
1120
III. A Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1121
Sovičky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1122
4.B ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 0
1123
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 0
1124
ЗДО 7 "Посмішка" Мирноградської міської ради Дошкільний навчальний заклад 7 "Посмішка"Мипноградської міської ради Мирноград Донецька область 0
1125
Zmiešané triedy Základná škola s materskou školou Hájske ZŠ s MŠ Hájske 0
1126
1a Szkoła Podstawowa nr 17 im.prof.Jana Karskiego Ruda Śląska 0
1127
1. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1128
Ib Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Kaczorach Kaczory 0
1129
2.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1130
2.A Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 0
1131
Clasa a II-a A- Albinuțele Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1132
Geniecitos 2A C.E.I.P. Príncipe de Asturias Montijo (Badajoz) 0
1133
2a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, SP 14 w Białymstoku Białystok 0
1134
Clasa Ursuleților- pregătitoare Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 0
1135
Ε ΤΑΞΗ 7/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΡΓΕΡΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΓΕΡΓΕΡΗ 0
1136
Grupa Mare Stelutele Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1137
6.A Základná škola s materskou školou Štefana Žaryho, Poniky Poniky 0
1138
Розумники 1-А клас Заставнівський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. Заставна 0
1139
Clasa a IIIa Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 0
1140
Žabky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 0
1141
Δ'2 1ο Δημοτικό Σχολείο Πολυγύρου Πολύγυρος 0
1142
Klasa druga Centrum Mistrzostwa Sportowego Szczecin 0
1143
Krúžok mladý zdravotník Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 0
1144
Clasa IA Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 0
1145
6.A Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 0
1146
Klasa 3a integracyjna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej z Oddziałami Integracyjnymi w Kole Kolo 0
1147
2d Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1148
Clasa a II-a B, Clasa Stelutelor Scoala Gimnaziala Silvania Simleu Silvaniei 0
1149
1ºA CEIP QUEVEDO León 0
1150
1ºB CEIP QUEVEDO León 0
1151
1ºC CEIP QUEVEDO León 0
1152
2ºA CEIP QUEVEDO León 0
1153
2ºB CEIP QUEVEDO León 0
1154
2ºC CEIP QUEVEDO León 0
1155
3ºA CEIP QUEVEDO León 0
1156
3ºB CEIP QUEVEDO León 0
1157
3ºC CEIP QUEVEDO León 0
1158
4ºA CEIP QUEVEDO León 0
1159
4ºB CEIP QUEVEDO León 0
1160
4ºC CEIP QUEVEDO León 0
1161
5ºA CEIP QUEVEDO León 0
1162
5ºB CEIP QUEVEDO León 0
1163
5ºC CEIP QUEVEDO León 0
1164
6ºA CEIP QUEVEDO León 0
1165
6ºB CEIP QUEVEDO León 0
1166
6ºC CEIP QUEVEDO León 0
1167
Motýliky Materská škola Láb Láb 0
1168
2.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1169
Clasa a II-a A Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu Giurgiu 0
1170
Α-Β ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Π.ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ Π. ΜΥΛΟΤΟΠΟΣ-ΠΕΛΛΑΣ 0
1171
Turma A EB Vicentes Pombal 0
1172
9.A Základná škola Banská Bystrica 0
1173
9.A Základná škola Levická 903 Vráble Vráble, Levická 903, 95201 0
1174
Szósta Zespół szkolno przedszkolny w Rogowie Sobóckin Rogów Sobócki 0
1175
Usilovní mravčekovia Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 0
1176
Klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 58 i. Melchiora Wańkowicza w Łodzi Łódź 0
1177
VI B I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1178
IV A I Akademicka Szkoła Podstawowa Nowy Tomyśl 0
1179
1-2.osztály Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1180
świetlica Szkoła Podstawowa Nr 53 Wrocław 0
1181
MŠ3 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1182
MŠ5 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1183
MŠ6 Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1184
1.A Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1185
1.B Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 0
1186
Klasa 1 Przedszkole Publiczne nr 35 z Oddziałem Integracyjnym w Tarnowie Tarnów 0
1187
1.A ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 0
1188
a III-a A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1189
8. oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1190
1. oddelenie ŠKD Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1191
7.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1192
5.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1193
6.oddelenie Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1194
3-4 Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 0
1195
2 A Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 0
1196
Ε ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 0
1197
Νήπια-Προνήπια Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 0
1198
včielky Základná škola, Pri Podlužianke 6, Levice Levice 0
1199
Чомучки Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
1200
praktická škola Spojená škola Vranov nad Topľou 0
1201
praktická škola Spojená škola Zborov 0
1202
praktická škola Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 0
1203
Clasa a II-a Școala Gimnazială nr. 1, Zănești Comuna Zănești, jud. Neamț 0
1204
a III-a A Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 0
1205
1ºA Escola Básica de São Julião do Tojal Loures 0
1206
2º ano EB1 de Samora Correia Samora Correia 0
1207
Turma A Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1208
Turma B Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1209
Turma C Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1210
Turma D Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1211
Turma E Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1212
Turma F Centro Escolar de Lijó Barcelos 0
1213
Clasa Cercetasilor Scoala Gimnaziala „Ion Dumitriu” Bucuresti 0
1214
1º B EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1215
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΗΜΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0
1216
Clasa a II-a Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 0
1217
Δ2 5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 0
1218
2b Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 0
1219
1. EH Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 0
1220
PREDŠKOLÁCI Základná škola s materskou školu Čierne- Vyšný koniec Čierne- Vyšný koniec 969, 023 13 Čierne 0
1221
Τμήμα 1 1ο ΕΕΕΕΚ Πυλαίας -Χορτιάτη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1222
β1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1223
Β2 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1224
Γ1 32 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΛΥΤΡΑ 2 0
1225
Berducedo CP BERDUCEDO BERDUCEDO 0
1226
6.A ZS, Trieda SNP 20 Trieda SNP 20, Banská Bystrica 0
1227
Turma C4 EB 1 de À-dos-Loucos Alhandra 0
1228
8 Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej Zalipie 128 0
1229
5.A Spojená škola Zborov 0
1230
Mrs. Loredana Veneziale - Grade 3 Algonquin Avenue Public School 0
1231
Včielky Materská škola Perín Perín - Chym 0
1232
6.B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 0
1233
7.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1234
6.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1235
2.A Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 0
1236
Τμήμα Τεχνικού Νεφρού ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΙΔΩΝ Π. &ΑΓΛΑΪΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γουδί 0
1237
1.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1238
2.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1239
3.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1240
4.A ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1241
2.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1242
3.B ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 0
1243
1.-4. ročník Základná škola Vyšný Orlík Vyšný Orlík 0
1244
Infantil 3 años CEIP Margarita Salas Falgueras Olías del Rey 0
1245
4.A ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 0
1246
Klasa 5b Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1247
Motýle Spojená škola Spišská Stará Ves 0
1248
1. - 4. bekkur Grunnskólinn á Þórshöfn Þórshöfn 0
1249
Grupa ”Peștișorii de aur ” Liceul Tehnologic Cogealac- GPN Tariverde Constanta , Cogealac , Tariverde 0
1250
1.B Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 0
1251
Parťáci ZŠ s MŠ Kráľovnej Pokoja, Haligovce Haligovce 0
1252
V C Liceul Teoretic Tudor Arghezi Craiova 0
1253
škola Základná škola Jelšovce 261, 95143 Jelšovce 0
1254
PRIMARIA BUENPASO CEIP BUEN PASO I ICOD DE LOS VINOS 0
1255
Veselé Opičky 4.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 0
1256
8.A Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1257
zdravotnícky krúžok Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 0
1258
5.7.8.rocnik špec.trieda ZŠ Zdoba 162, Sady nad Torysou Sady nad Torysou 0
1259
Veselé Opičky 4.B ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 0
1260
Djcnfcxxxx Bagaciu, Scoala Gimnaziala Bagaciu 0
1261
3.A Základná škola Lenartov Lenartov 42 0
1262
2. B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1263
2:A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1264
3.A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1265
4. A Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1266
4.B Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 0
1267
1.A Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 0
1268
1.A Spojená škola Zborov 0
1269
3.A Základná škola Závadka 195 0
1270
Sovička, slniecko Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1271
Zvonceky MS Lietavská Bratislava 0
1272
Sovicky MS Pezinska 1 Svätý Jur 0
1273
Margaretky MS Lietavská Bratislava 0
1274
Konvalinky MS Lietavská Bratislava 0
1275
I. (1. a 3. ročník) a II.(2. a 4. ročník) Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 0
1276
Vrabčeky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1277
Stelutelor,cls a II-a Scoala Gimnaziala Iacob si Ioachim Muresanu Rebrisoara 0
1278
3.ročník Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 0
1279
Vševedkovia Súkromná materská škola Poprad 0
1280
4..trieda Materská škola Košice 0
1281
Včielky Materská škola Budkovce Budkovce 119 0
1282
INIMIOARE Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 0
1283
Pierwszaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1284
9.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1285
I. Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 0
1286
Grupa mare Stelute Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
1287
1.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 0
1288
Žabky MŠ Osloboditeľov Humenné 0
1289
Clasa a IV-a Albinutele Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1290
1.AZ Spojená škola, Centrálna 464, 089 01 Svidník Svidník 0
1291
Świetlica kl 4 i 6 Szkoła Podstawowa im. mjr. Henryka Dobrzańskiego “ Hubala” w Przydworzycach Przydworzyce 0
1292
Včielky MŠ Karola Kuzmányho Kežmarok Kežmarok 0
1293
Clasa a III-a SCOALA GIMNAZIALA ANTONIE VODA POPESTI 0
1294
šiesta ZŠ s MŠ Zemianske Sady Zemianske Sady 0
1295
II-III-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1296
7.B ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 0
1297
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1298
Viedenská 34 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 0
1299
Včielky ZŠ s MŠ Lemešany Lemešany 154 0
1300
6.A Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 0
1301
5.A ZŠ s MŠ Tovarné Tovarné 0
1302
I D Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 0
1303
6. B Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 0
1304
1.A Sovičky Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1305
2.A Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1306
1.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1307
4.A Základná škola s materskou školou, Komenského 279/32, Dolný Kubín Dolný Kubín 0
1308
SUPEREROI BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 0
1309
Pinguinii Gradinita PP SF.ANA Craiova 0
1310
Prvá trieda - 3. a 4. ročník Základná škola - Čifáre137 Čifáre 0
1311
3º ano - Mini Blues Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1312
4º ano - Finalistas Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 0
1313
Druhá trieda - 1. a 2. ročník Základná škola - Čifáre 137 Čifáre 0
1314
2.B Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 0
1315
C3 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1316
C5 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1317
C6 EB1 de À-dos-Loucos À-dos-Loucos 0
1318
4º A AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1319
3º/4ºC AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1320
3ºA AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1321
3ºB AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 0
1322
3ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1323
3ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1324
4ºA AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1325
4ºB AE Bemposta - EB Mexiolheira Grande Portimão 0
1326
4ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1327
3ºA AE Bemposta - EB Montes de Alvor Portimão 0
1328
5ºC Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1329
5ºG Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1330
5ºE Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 0
1331
Tulipány a Slnečnice MŠ Štvorlístok Veľký Šariš 0
1332
II-IV Școala Gimnazială „Sorin Leia” Tomești TOMEŞTI 0
1333
RF A1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1334
RF B1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1335
RF C1 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1336
RF A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1337
P A4 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1338
3ºA EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1339
3ºB EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1340
3ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1341
4ºC EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 0
1342
Brmbolec Súkromná materská škola Poprad 0
1343
2.A+4.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1344
3.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1345
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1346
2.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1347
2.b Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 0
1348
2B+4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1349
2.A Spojená škola Zborov 0
1350
4.A Spojená škola Zborov 0
1351
4. trieda Materská škola, Barónka 17, Bratislava Bratislava 0
1352
4.B Veselé opičky ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1353
8.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1354
Slniečka Sovičky Materská škola Pezinská 1 Svätý Jur 0
1355
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1356
Sovičky Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 0
1357
2.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1358
2.A Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 0
1359
Sovičky Materská škola Poruba MS Poruba č 354, 97211 0
1360
T3 EB1 de Sobral - Cervães Cervães 0
1361
B A3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1362
3.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 0
1363
ΣΤ 13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 0
1364
1.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1365
RF-B3 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1366
4.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1367
Clasa a III-a A Școala Gimnazială Vânju Mare Vânju Mare 0
1368
1.B Základná škola v Lozorne Lozorno 0
1369
1B + 4B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1370
3.A + 3.B Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 0
1371
1ºA EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1372
1ºC EB1/PE com creche da Nazaré Cidade 0
1373
1c Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Tarnowskich Górach Tarnowskie Góry 0
1374
СУПЕР ГЕРОИТЕ НА 3.В СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1375
3.trieda Materská škola ako org. zložka Spojená škola, Hlavná 1, 976 56 Pohronská Polhora Hlavná 1, 97656 Pohronská Polhora 0
1376
Mladý záchranár Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 0
1377
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
1378
Blue class Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 0
1379
Pregătitoare C Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 0
1380
IV-б група "Пчеличката Мая" ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 0
1381
Grupa Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Hârlău Hârlău 0
1382
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VÂLCĂNEȘTI Com. Vâlcănești, jud Prahova 0
1383
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 0
1384
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
1385
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1386
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1387
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1388
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1389
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1390
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1391
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
1392
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
1393
2 grape bajkalska 22 0
1394
tes test test Warszawa 0
1395
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
1396
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
1397
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
1398
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
1399
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
1400
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
1401
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
1402
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
1403
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
1404
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
1405
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
1406
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
1407
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
1408
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1409
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1410
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1411
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1412
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1413
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
1414
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1415
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
1416
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1417
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
1418
4t A Escola Les Arrels Salt 0
1419
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
1420
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
1421
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1422
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
1423
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1424
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
1425
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
1426
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1427
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1428
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1429
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
1430
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
1431
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
1432
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
1433
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
1434
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
1435
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
1436
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
1437
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
1438
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
1439
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
1440
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
1441
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
1442
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
1443
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
1444
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
1445
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
1446
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
1447
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1448
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
1449
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
1450
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
1451
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
1452
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1453
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1454
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
1455
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
1456
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
1457
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
1458
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
1459
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1460
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
1461
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
1462
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
1463
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1464
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
1465
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
1466
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
1467
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1468
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
1469
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
1470
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
1471
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1472
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
1473
1º ano - turma 1 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1474
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
1475
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
1476
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
1477
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1478
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1479
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1480
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
1481
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
1482
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
1483
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1484
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1485
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
1486
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1487
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
1488
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
1489
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
1490
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
1491
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1492
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
1493
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
1494
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
1495
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
1496
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1497
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
1498
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
1499
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
1500
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1501
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1502
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
1503
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1504
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
1505
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
1506
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
1507
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
1508
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1509
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
1510
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
1511
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1512
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1513
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
1514
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
1515
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1516
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
1517
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1518
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
1519
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
1520
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
1521
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
1522
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
1523
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
1524
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
1525
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
1526
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
1527
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
1528
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
1529
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
1530
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
1531
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
1532
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1533
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
1534
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
1535
Turma 8 EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
1536
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1537
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1538
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1539
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
1540
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1541
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
1542
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
1543
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
1544
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
1545
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1546
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
1547
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1548
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
1549
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1550
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
1551
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1552
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1553
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1554
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1555
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
1556
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
1557
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
1558
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
1559
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
1560
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
1561
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
1562
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
1563
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
1564
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1565
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1566
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
1567
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
1568
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1569
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
1570
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
1571
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
1572
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
1573
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
1574
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
1575
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
1576
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1577
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
1578
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
1579
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
1580
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1581
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1582
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
1583
CEIP San Vicente El Alquián 0
1584
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
1585
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
1586
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1587
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
1588
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1589
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
1590
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1591
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1592
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
1593
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
1594
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
1595
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
1596
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
1597
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
1598
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
1599
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1600
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1601
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1602
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1603
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1604
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1605
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
1606
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
1607
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
1608
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
1609
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1610
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
1611
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
1612
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
1613
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
1614
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
1615
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
1616
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
1617
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
1618
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
1619
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1620
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1621
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1622
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
1623
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
1624
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
1625
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1626
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
1627
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
1628
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
1629
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
1630
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1631
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1632
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
1633
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
1634
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
1635
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
1636
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
1637
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
1638
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
1639
Turma PP EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
1640
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1641
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
1642
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1643
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
1644
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
1645
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
1646
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
1647
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
1648
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
1649
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
1650
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
1651
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
1652
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
1653
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
1654
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1655
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1656
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
1657
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
1658
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1659
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
1660
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
1661
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1662
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
1663
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1664
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
1665
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1666
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1667
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
1668
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
1669
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
1670
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
1671
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
1672
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1673
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
1674
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
1675
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
1676
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1677
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
1678
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
1679
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1680
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1681
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
1682
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
1683
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1684
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1685
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1686
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
1687
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
1688
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1689
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
1690
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
1691
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
1692
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
1693
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1694
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1695
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1696
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1697
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1698
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1699
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1700
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1701
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1702
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1703
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1704
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
1705
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1706
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
1707
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
1708
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1709
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
1710
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
1711
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
1712
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1713
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
1714
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
1715
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
1716
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
1717
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
1718
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1719
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
1720
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
1721
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
1722
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
1723
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1724
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
1725
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
1726
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
1727
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1728
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1729
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1730
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1731
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1732
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1733
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1734
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
1735
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
1736
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
1737
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
1738
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
1739
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1740
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1741
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1742
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
1743
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
1744
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1745
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
1746
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1747
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
1748
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
1749
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
1750
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1751
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
1752
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1753
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
1754
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
1755
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1756
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
1757
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
1758
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1759
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
1760
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
1761
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1762
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1763
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
1764
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
1765
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1766
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
1767
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
1768
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
1769
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1770
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1771
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
1772
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
1773
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
1774
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
1775
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1776
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
1777
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
1778
3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
1779
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1780
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1781
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
1782
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1783
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
1784
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
1785
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
1786
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
1787
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
1788
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
1789
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
1790
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1791
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1792
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
1793
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1794
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1795
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1796
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
1797
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1798
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1799
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1800
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
1801
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
1802
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
1803
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
1804
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
1805
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
1806
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
1807
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
1808
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
1809
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
1810
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1811
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
1812
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1813
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1814
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1815
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1816
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
1817
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1818
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
1819
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1820
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1821
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
1822
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
1823
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1824
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1825
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
1826
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1827
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
1828
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1829
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1830
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1831
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
1832
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
1833
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1834
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1835
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1836
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
1837
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
1838
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
1839
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1840
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1841
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
1842
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
1843
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
1844
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
1845
Α ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1846
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1847
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
1848
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1849
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1850
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
1851
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
1852
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1853
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
1854
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1855
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1856
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1857
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1858
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1859
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
1860
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
1861
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1862
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
1863
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1864
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1865
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
1866
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1867
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
1868
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1869
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1870
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1871
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1872
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1873
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1874
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1875
1 клас 45 Київ 0
1876
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1877
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1878
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1879
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1880
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1881
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1882
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1883
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1884
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1885
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1886
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1887
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1888
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1889
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1890
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1891
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1892
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1893
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1894
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1895
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1896
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1897
Teste Teste Teste 0
1898
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1899
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1900
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1901
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1902
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1903
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1904
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1905
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1906
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1907
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1908
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1909
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1910
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1911
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1912
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1913
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1914
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1915
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
1916
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
1917
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1918
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1919
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1920
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
1921
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1922
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1923
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1924
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
1925
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1926
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1927
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1928
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
1929
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1930
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1931
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1932
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1933
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1934
Β ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1935
Γ ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1936
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1937
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1938
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1939
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1940
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1941
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1942
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1943
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
1944
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1945
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1946
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1947
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
1948
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
1949
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1950
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
1951
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
1952
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
1953
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
1954
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
1955
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1956
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1957
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1958
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
1959
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
1960
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
1961
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
1962
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
1963
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1964
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1965
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
1966
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
1967
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
1968
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
1969
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
1970
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1971
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1972
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1973
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
1974
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1975
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
1976
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
1977
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
1978
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
1979
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie Poizdów 1a 0
1980
Sówki Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobieszowice 0
1981
KOTKI 6 - latki Przedszkole Nr 52 Warszawa 0
1982
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1983
Tygryski, Sówki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 0
1984
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1985
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1986
Żabki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1987
Kotki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1988
5-6-latki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1989
Clasa a III a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1990
Comunitat dels mitjants 1º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1991
Comunitat dels mitjants 2º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1992
Comunitat dels mitjants 3º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1993
Classes d'infantil Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1994
Τμήμα 2 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1995
Τμήμα 3 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1996
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1997
3º A Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1998
3º B Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1999
3º C Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
2000
Infantil P 5 Escola Timorell Castelldans 0
2001
1º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2002
2º de Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2003
3º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
2004
Clasa I A Liceul Tehnologic „Ghenuță Coman” Murgeni 0
2005
Klasy 0 - 4 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym Trzydnik Duży 0
2006
2n Primaria ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS Vilamalla (Girona) 0
2007
2n C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2008
Sala dos Pequenos Mestres Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
2009
Sala dos Smurfs Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
2010
Β 3ου Δημοτικού Αγίου Νικολάου Άγιος Νικόλαος 0
2011
1r C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2012
Infaltil P 5 ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
2013
Classes d'Inicial i Mitjà ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
2014
Classes cicle superior ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
2015
2on Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
2016
3er Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
2017
4rt Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
2018
Classes de Primària El Castell Cabacés 0
2019
cicle inicial 1er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
2020
Cicle inicial 2on Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
2021
Cicle mitjà 3er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
2022
sówki Zespół szkolno przedszkolny nr 1 w Rawiczu Rawicz 0
2023
Cicle mitjà 4rt Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
2024
Sówki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu Przedszkole nr 2 Rawicz 0
2025
Grupa - 6 latki " Kaczuszki" Przedszkole w Szczekocinach Szczekociny 0
2026
Grupa mare cu program prelungit Grădiniță -Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel Domnești Argeș Domnești-Arges 0
2027
Classes de 1er a 6è Primària Escola Ridolaina Montellà del Cadí 0
2028
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
2029
Grupa Ciupercuțe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
2030
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Δεκάρχου Ξάνθη 0
2031
Fundamental I Escola Meio Norte Teresina- PIAUI 0
2032
0a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego " Zośki" w Piasecznie Piaseczno 0
2033
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0
2034
4tA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2035
4tB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2036
3rA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2037
Klasa 3B Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 0
2038
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială „Iulian Rusu” Mărcești 0
2039
3-А клас Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 0
2040
3rB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
2041
ΗΡΩΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΆΝΤΙΣΣΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑ 0
2042
Zerówka Przedszkole Nr 20 w Gdańsku Gdańsk 0
2043
νηπιαγωγείο 1ο νηπιαγωγείο Ευξεινούπολης ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΗ-Μ.ΑΣΙΑΣ 0
2044
IV Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi Łódź 0
2045
"0" Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
2046
3A Vizzolo IC della Margherita di Vizzolo Predabissi Vizzolo Predabissi 0
2047
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach Buszkowice 0
2048
Klasa 1c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu Wojska Polskiego 14 0
2049
Β Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου Κορινθίας Κόρινθος 0
2050
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2051
6 Малосевастянівський ліцей Христинівської районної ради Черкаської області село Мала Севастянівка Уманського району Черкаської області 0
2052
1ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2053
2ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2054
2ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2055
3ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2056
3ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2057
4ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2058
4ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2059
5ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2060
5ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
2061
1º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
2062
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Θεσσαλονίκη 0
2063
2º Primaria C. E. I. P. El Trovador